CHA Liga: HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem 1:3 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Kobra Praha 4:3 (3:3)

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

12.12.Změna termínu utkáníK prvnímu domácímu utkání po reprezentační pauze nastoupí ústečtí hráči ve středu 18. 12. 2019 od 17:30 hodin proti HC Frýdek-Místek.
6.12.Aktualizace marodkaMerta, Hes, Málek, Havel - zraněni. Krliš, Pšenička - již začali trénovat. Dalši informace o kádru přineseme ve středu 11/12.
23.11.Aktuální marodkaDlouhodobě zranění jsou Dominik Málek, David Merta, Václav Krliš. Na marodce jsou Daniel Kružík, Petr Maršoun, Matěj Hes, Václav Veber a Martin Tůma.
22.11.J.Zajíc do ULNa střídavé starty přichází do Slovanu kladenský obránce Josef Zajíc.
22.11.J.Severa zpět v sestavěPo zranění se vrací do sestavy Slovanu útočník J.Severa.
20.11.Autogramiáda GlobusVe čtrvtek 21. 11. 2019 od 17:00 hodin proběhne v Hypermarketu Globus Trmice autogramiáda ústeckých hráčů Slovanu. Na této akci budou přítomni Jiří Severa, Václav Krliš a David Stahl.
19.11.Martin ZdvořáčekÚstecký obránce Martin Zdvořáček ukončil hokejovou kariéru ke dni 1.11.
18.11.V. Houška do SlovanuNa střídavé starty přichází do Ústí nad Labem útočník Vladislav Houška z týmu BK Mladá Boleslav.
18.11.Informace ke KadaniV rámci pondělního utkání (25.11.) s Kadaní budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 17:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
11.11.M.Svoboda do SlovanuNa dvouměsíční hostování přichází do Ústí nad Labem útočník Matyáš Svoboda z týmu Piráti Chomutov.
8.11.Informace k VsetínuV rámci sobotního utkání (16.11.) se Vsetínem budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 15:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
7.11.O.Procházka do HavířovaPo dohodě klubů odchází do Havířova útočník Ondřej Procházka.
4.11.Změna termínu utkaníDatum utkání s Trhači Kadaň bylo změněno na 25. 11. 2019 od 18:00 hodin (původně 2. 12. 2019).
29.10.Informace k ChomutovuV rámci pátečního utkání s Chomutovem bude otevřeno více vstupů. Jedná se o vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3-D4 a D1-D2). Pokladny budou otevřeny od 17:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
26.10.Aktuální marodka A týmuNa marodce se momentálně nacházejí: J.Müller, D.Málek, J.Severa, D.Merta, V.Krliš, M.Filip.
22.10.Informace k ČBV rámci sobotního utkání s Českými Budějovicemi bude otevřeno více vstupů. Jedná se o vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3-D4 a D1-D2). Pokladny budou otevřeny od 15:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
18.10.Informace k Slavii P.V rámci pondělního utkání se Slavii Praha budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 17:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
16.10.Aktuální marodka A týmuNa marodce se momentálně nacházejí: Müller, Málek, Procházka, Severa, Havel
14.10.Informace k BenátkámV rámci čtvrtečního utkání s Benátkami budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 17:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
7.10.Informace k TřebíčiV rámci čtvrtečního utkání s Třebíčí budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 17:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
7.10.Aktuální marodka A týmuNa marodce se momentálně nacházejí: Müller, Veber, Zukal, Pšenička, Krliš, Procházka, Dörner
4.10.K.Klikorka do ULDo ústeckého Slovanu přichází mladý talentovaný obránce Karel Klikorka.
30.9.Informace k SokolovuV rámci sobotního utkání se Sokolovem budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 15:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
24.9.Informace k FM+HavířovV rámci víkendových utkání s Frýdkem Místkem a Havířovem budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 15:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
24.9.Brízgala do SlovanuRytíři Kladno uvolnili Slovanu brankáře Adama Brízgalu na střídavé starty.
22.9.M.Hes na marodcePo sobotním utkání v Chomutově přibyl na marodku Slovanu obránce Matěj Hes.
19.9.Informace k PoruběV rámci pondělního utkání s Porubou budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 17:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
16.9.Aktuální marodka A týmu

Obránci: Matyáš Zelingr, Dominik Málek

Útočníci: Tomáš Pšenička, Václav Krliš, Martin Tůma, David Merta

16.9.Š.Jelínek do ULDo dnešního utkání nastoupí za ústecký Slovan útočník Šimon Jelínek.