CHA Liga: HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem 23.10.2019 od 17:30 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - SKLH Ždár nad Sázavou 7:3

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

22.10.Informace k ČBV rámci sobotního utkání s Českými Budějovicemi bude otevřeno více vstupů. Jedná se o vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3-D4 a D1-D2). Pokladny budou otevřeny od 15:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
18.10.Informace k Slavii P.V rámci pondělního utkání se Slavii Praha budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 17:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
16.10.Aktuální marodka A týmuNa marodce se momentálně nacházejí: Müller, Málek, Procházka, Severa, Havel
14.10.Informace k BenátkámV rámci čtvrtečního utkání s Benátkami budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 17:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
7.10.Informace k TřebíčiV rámci čtvrtečního utkání s Třebíčí budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 17:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
7.10.Aktuální marodka A týmuNa marodce se momentálně nacházejí: Müller, Veber, Zukal, Pšenička, Krliš, Procházka, Dörner
4.10.K.Klikorka do ULDo ústeckého Slovanu přichází mladý talentovaný obránce Karel Klikorka.
30.9.Informace k SokolovuV rámci sobotního utkání se Sokolovem budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 15:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
24.9.Informace k FM+HavířovV rámci víkendových utkání s Frýdkem Místkem a Havířovem budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 15:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
24.9.Brízgala do SlovanuRytíři Kladno uvolnili Slovanu brankáře Adama Brízgalu na střídavé starty.
22.9.M.Hes na marodcePo sobotním utkání v Chomutově přibyl na marodku Slovanu obránce Matěj Hes.
19.9.Informace k PoruběV rámci pondělního utkání s Porubou budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 17:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem a stihli včas utkání.
16.9.Aktuální marodka A týmu

Obránci: Matyáš Zelingr, Dominik Málek

Útočníci: Tomáš Pšenička, Václav Krliš, Martin Tůma, David Merta

16.9.Š.Jelínek do ULDo dnešního utkání nastoupí za ústecký Slovan útočník Šimon Jelínek.
15.9.Informace k PřerovuV rámci středečního utkání s Přerovem budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 17:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem, abychom zamezili frontám před pokladnami a stihli včas utkání.
14.9.Marodka A týmuÚtočníci: Tomáš Pšenička, Adam Kalaj, Václav Krliš, Martin Tůma
9.9.Změna termínů utkání

Domácí utkání
AZ RESIDOMO Havířov - 29. 9. 2019 (původně 2. 10.)
HC Benátky n. J. - 17. 10. 2019 (původně 19. 10.)
Piráti Chomutov - 1. 11. 2019 (původně 2. 11.)

Venkovní utkání
AZ RESIDOMO Havířov - 19. 11. 2019 (původně 20. 11.)

9.9.Informace k JihlavěV rámci sobotního utkání s Jihlavou budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4 po skončení 1.třetiny) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D3 a D4). Pokladny budou otevřeny od 15:00 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem, abychom zamezili frontám před pokladnami a stihli včas utkání.
5.9.Přichází T.PšeničkaDo závěrečné přípravy Slovanu se dnes připojil útočník Tomáš Pšenička, který již dnes nastoupí do utkání v Litvínově.
5.9.P.Hamalčík ve SlovanuV dnešním utkání v Litvínově nastoupí za HC Slovan talentovaný brankář Petr Hamalčík.
5.9.Další posily pro SlovanDo dnešního utkání v Litvínově nastoupí další hráči Kladna, a to obránce Matyáš Zelingr a útočník Daniel Kružík.
27.8.Z důvodu zranění a chřipkové epidemie ruší Slovan zápasový program do konce tohoto týdne. Ruší se tedy dnešní utkání s týmem HC Slavia Praha a páteční utkání s německým týmem Lausitzer Fuchse.
26.8.Parking uzavřenZ důvodu MČR v požárním sportu bude uzavřeno parkoviště před zimním stadiónem. Prosíme návštěvníky přátelského utkání s Lausitzer Fuchse, aby využili parkovacích míst v blízkosti rondelu, případně využili městskou hromadnou dopravu. Děkujeme za pochopení.
22.8.Informace k BenátkámPři čtvrtečním utkání s Benátkami bude otevřen hlavní vstup u pokladen. Vstup mezi sektory B3-B4 (vstup nad trestnými lavicemi) bude otevřen po skončení první třetiny.
22.8.Marodka - A týmu

Aktuální hráči na marodce
obránci: Dominik Málek, Lukáš Zukal
útočníci: Václav Krliš, Ondřej Procházka, Martin Tůma

16.8.Informace k LTMPři úterním utkání s Litoměřicemi bude otevřen hlavní vstup u pokladen a navíc vstup mezi sektory B3-B4 (vstup nad trestnými lavicemi). Pro hosty bude vyhrazen vstup C1.
15.8.J.Havel do ÚstíDo přípravy Slovanu se zapojil útočník Jan Havel, který přichází z týmu Piráti Chomutov.
13.8.Ve věku 40 let nás opustil jeden z nejvěrnějších fanoušků Slovanu – Ladislav Křesťan, přezdívaný také jako Usamag. Abychom důstojně uctili jeho památku, bude před čtvrtečním přátelským zápasem (15. 8. od 17.00) vyhlášena minuta ticha a rozbaleno připravené choreo. Prosíme všechny zúčastněné, aby pokud možno dorazili na tribunu včas a ideálně do kotle. Stejně tak bude (zřejmě v prostoru pokladen) vytvořené pietní místo, kde za Láďu můžete zapálit svíčku.
8.8.J. Müller do SlovanuV dnešním utkání proti Sokolovu nastoupí za Slovan obránce J. Müller, který přichází z Kladna.
6.8.Kladno posiluje SlovanK dnešnímu dni se do přípravy A týmu připojili hráči Kladna, a to obránci Adam Zich, Václav Veber a útočníci Ondřej Bláha, Martin Bláha, Matyáš Filip. Tito hráči nastoupí do dnešního přípravného utkání, které odehraje Slovan na ledě Litoměřic od 18.hod.