A-tým
Mládež
st 28. 2. 2024
Děčín
Ústí n. L.
5:0
so 2. 3. 2024
Chomutov
Ústí n. L.
6:1
út 5. 3. 2024
Ústí n. L.
Benátky n. J.
3:4
čt 7. 3. 2024
Benátky n. J.
Ústí n. L.
3:4pp
so 9. 3. 2024
Ústí n. L.
Benátky n. J.
6:8
Klub
Zimní stadion
Reklama
Slovan pomáhá
Slavní odchovanci
Ochrana osobních údajů
Vstupenky
Jednorázové vstupenky
Permanentní vstupenky
Návštěvní řád
A-tým
Soupiska
Realizační tým
Změny v kádru
Statistiky
Zápasy
Přípravná utkání
Mistrovská utkání
Tabulka
Mládež
Realizační týmy
Vedení klubu
Rozcestník mládeže
Nábor mládeže
Redakce mládeže
Pravidla pro placení příspěvků v sezóně 2024-2025
Informace pro rodiče - Úrazové pojištění
Informace o zpracování osobních údajů
Souhlas o zpracování osobních údajů pro marketingové účely
Filozofie a kodex klubu
Fanzone
Download
Ptejte se
Multimedia
Fotogalerie
Videa
Partneři
Rozpis ledu
Archiv
Archiv článků
Archiv aktualit
Krajský přebor elévů 2006/07- 3. třída
Zobrazit:
pouze doma
|
pouze venku
|
vše
ne 12. 11. 2006
HC Draci Bílina - Ústecký Slovan s.r.o.
5:4
ne 26. 11. 2006
HC Děčín - Ústecký Slovan s.r.o.
10:1
ne 10. 12. 2006
HC Teplice Huskies - Ústecký Slovan s.r.o.
5:11
ne 17. 12. 2006
HC Stadion Litoměřice - Ústecký Slovan s.r.o.
3:0
ne 21. 1. 2007
HC Varnsdorf - Ústecký Slovan s.r.o.
2:12
so 3. 2. 2007
HC Roudnice n. L. - Ústecký Slovan s.r.o.
4:3
ne 25. 2. 2007
HC Česká Lípa - Ústecký Slovan s.r.o.
4:3
3. třída
Soupiska
Zápasy
Sezóny
Minihokej 2021/22 - 3. třída
Minihokej 2020/21 - 3. třída
Minihokej 2019/20 - 3. třída
Minihokej 2018/19 - 3. třída
Minihokej 2017/18 - 3. třída
Minihokej 2016/17 - 3. třída
Minihokej 2015/16 - 3. třída
Minihokej 2013/14 - 3. třída
Minihokej 2013/14 - 3. třída
Minihokej 2012/13 - 3. třída
Minihokej 2011/12 - 3. třída
Minihokej - 3. třída
Minihokej - 3. třída
Krajský přebor elévů 2008/09 - 3. třída
Krajský přebor elévů 2007/08- 3. třída
Krajský přebor elévů 2006/07- 3. třída
Krajský přebor elévů 2005/06 - 3. třída
Hlavní partneři
Významní partneři
Mediální partneři
Partneři mládeže