CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Stadion Litoměřice 4:2 | ELJ: BK Havlíčkův Brod - HC Slovan Ústí nad Labem 4:3 (3:3)

Liga starších žáků 2018/19 - 8. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
Dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. sobota 15.9.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 8:4
(3:1, 1:1, 4:2)
2. neděle 16.9.2018 Děčín Ústí nad Labem 1:13
(0:3, 0:4, 1:6)
3. středa 26.9.2018 Ústí nad Labem Most 14:2
(4:1, 4:0, 6:0)
4. pátek 28.9.2018 Karlovy Vary Ústí nad Labem 10:2
(5:0, 3:1, 2:1)
5. sobota 6.10.2018 Ústí nad Labem Chomutov 2:13
(0:4, 0:2, 2:7)
6. sobota 13.10.2018 Litvínov Ústí nad Labem 5:1
(2:0, 1:1, 2:0)
7. sobota 20.10.2018 Ústí nad Labem Mannheim 2:4
(1:3, 0:0, 1:1)
8. neděle 21.10.2018 Ústí nad Labem Mannheim 3:4
(1:3, 2:0, 0:1)
9. sobota 27.10.2018 Litoměřice Ústí nad Labem 1:6
(0:3, 0:3, 1:0)
10. středa 31.10.2018 Ústí nad Labem Děčín 9:5
(3:2, 3:1, 3:2)
11. neděle 4.11.2018 Most Ústí nad Labem 1:14
(0:4, 1:3, 0:7)
12. sobota 10.11.2018 Ústí nad Labem Karlovy Vary 3:3
(1:2, 0:0, 2:1)
13. sobota 24.11.2018 Chomutov Ústí nad Labem 6:1
(1:1, 3:0, 2:0)
14. sobota 1.12.2018 Ústí nad Labem Litvínov 2:9
(0:2, 2:1, 0:6)
15. sobota 8.12.2018 Mannheim Ústí nad Labem 12:2
(3:0, 4:2, 5:0)
16. neděle 9.12.2018 Mannheim Ústí nad Labem 7:3
(0:0, 4:1, 3:2)
17. sobota 15.12.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 7:4
(1:1, 3:0, 3:3)
18. neděle 16.12.2018 Děčín Ústí nad Labem 3:10
(2:3, 1:4, 0:3)
20. neděle 6.1.2019 Karlovy Vary Ústí nad Labem 5:1
(1:0, 0:0, 4:1)
21. sobota 12.1.2019 Ústí nad Labem Chomutov 2:8
(1:4, 0:2, 1:2)
19. úterý 15.1.2019 Ústí nad Labem Most 8:4
(2:1, 2:0, 4:3)
22. sobota 19.1.2019 Litvínov Ústí nad Labem 8:4
(2:0, 3:1, 3:3)
23. neděle 3.2.2019 Litoměřice Ústí nad Labem 3:17
(2:5, 0:6, 1:6)
24. sobota 9.2.2019 Ústí nad Labem Děčín 22:1
(5:1, 9:0, 8:0)
25. sobota 16.2.2019 Most Ústí nad Labem 0:12
(0:3, 0:3, 0:6)
26. sobota 2.3.2019 Ústí nad Labem Karlovy Vary 1:6
(0:3, 0:2, 1:0)
27. úterý 5.3.2019 Chomutov Ústí nad Labem 15:0
(5:0, 5:0, 5:0)
28. čtvrtek 21.3.2019 Ústí nad Labem Litvínov 2:6
(0:0, 1:1, 1:5)
Mládež
  1. Filozofie a kodex klubu
  2. Realizační týmy
  3. Nábor mládeže
  4. Hockey shop
  5. Rozcestník mládeže
  6. Junioři
  7. Dorost
  8. 9.třída
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
  16. Přeshraniční spolupráce
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Juniorka se vrací s jedním bodem

Havlíčkův Brod - Ústečtí junioři se vydali na cestu za soupeřem, kterému měli co vracet. Po brance... Celý článek

Reakce vedení klubu na odstoupení V. Evana

Na základě rezignace Vladimíra Evana na pozici jednatele klubu a sportovního manažera, vedení klubu... Celý článek

Aukce vánoční edice hraných dresů

Ú s t í n/L. - Ve čtvrtek 4. 12. 2019 jsme sehráli utkání s HC Stadion Litoměřice, kde ústečtí... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv