CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC RT TORAX Poruba 2011 23.9.2019 18.00 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem vs. IHC Králové Písek 5:4p

ELIOD extraliga mladšího dorostu

Vybrat sezónu
St.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
Ml.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy | web
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
2. čtvrtek 14.9.2017 Ústí nad Labem Slavia 1:3
(0:1, 1:1, 0:1)
4. čtvrtek 5.10.2017 Ústí nad Labem Chomutov 1:7
(1:2, 0:2, 0:3)
7. sobota 7.10.2017 Ústí nad Labem PZ Kladno 3:2P
(0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)
9. sobota 14.10.2017 Ústí nad Labem Plzeň 1:7
(0:2, 0:4, 1:1)
10. sobota 21.10.2017 Ústí nad Labem Litvínov 1:11
(1:2, 0:5, 0:4)
12. sobota 28.10.2017 Ústí nad Labem Kladno 2:8
(0:2, 0:5, 2:1)
14. sobota 4.11.2017 Ústí nad Labem Karlovy Vary 2:4
(1:2, 0:1, 1:1)
15. pátek 17.11.2017 Ústí nad Labem Třemošná 7:2
(2:0, 1:2, 4:0)
17. neděle 26.11.2017 Ústí nad Labem Sparta 2:1
(1:0, 0:1, 1:0)
Nadstavba 2. neděle 10.12.2017 Ústí nad Labem Třemošná 0:3
(0:0, 0:2, 0:1)
Nadstavba 4. čtvrtek 21.12.2017 Ústí nad Labem PZ Kladno 1:0
(0:0, 1:0, 0:0)
Nadstavba 6. čtvrtek 11.1.2018 Ústí nad Labem Kladno 2:6
(0:4, 1:0, 1:2)
Nadstavba 8. čtvrtek 18.1.2018 Ústí nad Labem Karlovy Vary 1:2
(1:0, 0:1, 0:1)
Nadstavba 10. čtvrtek 25.1.2018 Ústí nad Labem Slavia 1:2
(0:0, 0:2, 1:0)
Nadstavba 12. čtvrtek 8.2.2018 Ústí nad Labem Třemošná 4:3
(0:1, 3:1, 1:1)
Nadstavba 14. čtvrtek 22.2.2018 Ústí nad Labem PZ Kladno 2:3
(1:2, 1:0, 0:1)
Nadstavba 16. čtvrtek 1.3.2018 Ústí nad Labem Kladno 1:3
(0:0, 1:1, 0:2)
Nadstavba 18. čtvrtek 8.3.2018 Ústí nad Labem Karlovy Vary 5:2
(2:0, 1:1, 2:1)
Nadstavba 20. čtvrtek 15.3.2018 Ústí nad Labem Slavia 4:6
(1:1, 1:1, 2:4)
Mládež
  1. Realizační týmy
  2. Nábor mládeže
  3. Hockey shop
  4. Rozcestník mládeže
  5. Junioři
  6. Dorost
  7. 9.třída
  8. 8.třída
  9. 7.třída
  10. 6.třída
  11. 5.třída
  12. 4.třída
  13. 3.třída
  14. 2.třída
  15. Přeshraniční spolupráce
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

První domácí výhra, junioři přehráli Písek

Ú s t í n/L - V dalším utkání REDSTONE extraligy juniorů přivítal Slovan na svém ledě písecké... Celý článek

Na sever zavítá prozatím neporažená Poruba

Ú s t í n/L. - Neúspěšné derby s Chomutovem je minulostí a hned v pondělí čeká Slovan výzva v... Celý článek

Slovan ztratil utkání s Chomutovem v závěru

C h o m u t o v - Po dvou vysokých prohrách zavítal Slovan na led velkého rivala z Chomutova.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv