CHA Liga: HC Frýdek-Místek - HC Slovan Ústí nad Labem 24. 1. 2020 od 17:00 hod. | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Chrudim 24 . 1. 2020 od 18:45 hod.

Liga starších žáků 2019/20 - 9. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka
Dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy
9.třída:  soupiska | zápasy 8.třída:  soupiska | zápasy
7.třída:  soupiska | zápasy 6.třída:  soupiska | zápasy
5.třída:  soupiska | zápasy 4.třída:  soupiska | zápasy
3.třída:  soupiska | zápasy 2.třída:  soupiska | zápasy
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. sobota 7.9.2019 Ústí nad Labem PZ Kladno 4:8
(0:4, 2:2, 2:2)
2. sobota 14.9.2019 Most Ústí nad Labem 8:7
(2:3, 3:1, 3:3)
3. sobota 21.9.2019 Ústí nad Labem Karlovy Vary 6:3
(1:2, 2:1, 3:0)
4. sobota 28.9.2019 Kladno Ústí nad Labem 12:1
(4:0, 3:1, 5:0)
5. sobota 5.10.2019 Chomutov Ústí nad Labem 4:3
(2:1, 2:0, 0:2)
6. sobota 12.10.2019 Litvínov Ústí nad Labem 10:0
(1:0, 5:0, 4:0)
8. neděle 20.10.2019 PZ Kladno Ústí nad Labem 4:7
(0:3, 1:2, 3:2)
7. úterý 22.10.2019 Ústí nad Labem Sokolov 4:5
(0:2, 3:1, 1:2)
9. neděle 27.10.2019 Ústí nad Labem Most 5:3
(1:1, 1:0, 3:2)
10. neděle 3.11.2019 Karlovy Vary Ústí nad Labem 5:1
(1:0, 1:0, 3:1)
11. sobota 9.11.2019 Ústí nad Labem Kladno 4:15
(2:2, 1:6, 1:7)
12. sobota 16.11.2019 Ústí nad Labem Chomutov 1:5
(0:2, 1:1, 0:2)
13. sobota 30.11.2019 Ústí nad Labem Litvínov 3:12
(0:6, 1:3, 2:3)
14. sobota 7.12.2019 Sokolov Ústí nad Labem 4:4
(1:1, 2:1, 1:2)
16. čtvrtek 12.12.2019 Most Ústí nad Labem 3:7
(0:3, 1:3, 2:2)
15. sobota 14.12.2019 Ústí nad Labem PZ Kladno 4:3
(1:2, 1:0, 2:1)
17. sobota 4.1.2020 Ústí nad Labem Karlovy Vary 0:3
(0:2, 0:0, 0:1)
18. sobota 11.1.2020 Kladno Ústí nad Labem 9:5
(2:2, 4:2, 3:1)
19. neděle 12.1.2020 Chomutov Ústí nad Labem 6:5
(3:0, 1:1, 2:4)
20. sobota 25.1.2020 Litvínov Ústí nad Labem 11:30 h
21. sobota 1.2.2020 Ústí nad Labem Sokolov   h
22. sobota 8.2.2020 PZ Kladno Ústí nad Labem   h
23. sobota 15.2.2020 Ústí nad Labem Most   h
24. sobota 29.2.2020 Karlovy Vary Ústí nad Labem   h
25. sobota 14.3.2020 Ústí nad Labem Kladno   h
26. neděle 15.3.2020 Ústí nad Labem Chomutov   h
27. sobota 21.3.2020 Ústí nad Labem Litvínov   h
28. sobota 28.3.2020 Sokolov Ústí nad Labem   h
Mládež
  1. Filozofie a kodex klubu
  2. Realizační týmy
  3. Nábor mládeže
  4. Hockey shop
  5. Rozcestník mládeže
  6. Junioři
  7. Dorost
  8. 9.třída
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
  16. Přeshraniční spolupráce
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Informace o Exhibičním utkání

Ú s t í n/L. - Přinášíme Vám bližší informace k plánované exhibici rozlučky s J. Roubíkem a M.... Celý článek

Slovan první utkání na Moravě v body nepřetavil

Prostějov - Slovan odcestoval na Moravu, kde odehrál první, ze dvou utkání, které odehraje ve dvou... Celý článek

„Pojď hrát hokej“ v Ústí nad Labem

Ú s t í n/L. - V pondělí 20. 01. se na ústeckém zimním stadionu konala opět akce „Pojď hrát hokej“.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv