CHA Liga: Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem 29. 1. od 17:30 hod. | ELJ: HK Kralupy nad Vltavou - HC Slovan Ústí nad Labem 4:2

Minihokej 2019/20 - 3. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka
Dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy
9.třída:  soupiska | zápasy 8.třída:  soupiska | zápasy
7.třída:  soupiska | zápasy 6.třída:  soupiska | zápasy
5.třída:  soupiska | zápasy 4.třída:  soupiska | zápasy
3.třída:  soupiska | zápasy 2.třída:  soupiska | zápasy
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. sobota 28.9.2019 Ústí nad Labem Draci Bílina 24:3
(8:2, 8:1, 8:0)
2. sobota 28.9.2019 Ústí nad Labem Litvínov 10:2
(0:1, 6:0, 4:1)
3. sobota 12.10.2019 Klášterec n. O. Ústí nad Labem 0:27
(0:9, 0:8, 0:10)
4. sobota 12.10.2019 Ústí nad Labem Roudnice 25:8
(8:2, 9:1, 8:5)
5. sobota 26.10.2019 ESC Dresden Ústí nad Labem 3:16
(1:6, 2:2, 0:8)
6. sobota 26.10.2019 Ústí nad Labem Chomutov 20:2
(6:0, 10:0, 4:2)
7. neděle 10.11.2019 Most Ústí nad Labem 2:21
(0:11, 1:4, 1:6)
8. neděle 10.11.2019 Ústí nad Labem Kadaň 23:3
(7:0, 8:2, 8:1)
9. sobota 23.11.2019 Ústí nad Labem Teplice Huskies 34:2
(11:0, 11:1, 12:1)
10. sobota 23.11.2019 Ústí nad Labem Slovan Louny 23:3
(7:0, 3:3, 13:0)
11. sobota 14.12.2019 Klášterec n. O. Ústí nad Labem   h
12. sobota 14.12.2019 Most Ústí nad Labem   h
13. sobota 4.1.2020 Ústí nad Labem Děčín 8:1
(2:0, 1:0, 5:1)
14. sobota 4.1.2020 Ústí nad Labem Kadaň 13:3
(2:0, 5:2, 6:1)
15. sobota 18.1.2020 ESC Dresden Ústí nad Labem   h
16. sobota 18.1.2020 Ústí nad Labem Litoměřice   h
17. sobota 1.2.2020 Děčín Ústí nad Labem   h
18. sobota 1.2.2020 Ústí nad Labem Slovan Louny   h
19. sobota 15.2.2020 Ústí nad Labem Teplice Huskies   h
20. sobota 15.2.2020 Ústí nad Labem Litvínov   h
21. sobota 29.2.2020 Roudnice Ústí nad Labem   h
22. sobota 29.2.2020 Draci Bílina Ústí nad Labem   h
23. sobota 21.3.2020 Litoměřice Ústí nad Labem   h
24. sobota 21.3.2020 Ústí nad Labem Chomutov   h
Mládež
  1. Filozofie a kodex klubu
  2. Realizační týmy
  3. Nábor mládeže
  4. Hockey shop
  5. Rozcestník mládeže
  6. Junioři
  7. Dorost
  8. 9.třída
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
  16. Přeshraniční spolupráce
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Slovan míří na led Benátek nad Jizerou

Ú s t í n/L. - Na svěřence Tomáše Mareše a Jaroslava Roubíka čeká další venkovní zápas. Tentokrát... Celý článek

Staronová posila Martin Vágner nejen o utkání s Třebíčí

Ú s t í n/L. - Po pondělním prohraném utkání s Třebíčí jsme vyzpovídali navrátilce do ústeckého... Celý článek

Ve speciálním utkání podlehl Slovan Třebíči

Ú s t í n/L. - Utkání proti Třebíči bylo součástí projeku Legenda pomáha. V letošní sezóně si... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv