CHA Liga: HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem 1:3 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Kobra Praha 4:3 (3:3)

Chance Liga 2019/2020

KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. středa 11.9.2019 Slavia Ústí nad Labem 1:2P
(0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
2. sobota 14.9.2019 Ústí nad Labem Jihlava 2:3
(0:0, 1:2, 1:1)
3. pondělí 16.9.2019 České Budějovice Ústí nad Labem 9:1
(4:0, 1:0, 4:1)
4. středa 18.9.2019 Ústí nad Labem Přerov 1:7
(1:0, 0:6, 0:1)
5. sobota 21.9.2019 Chomutov Ústí nad Labem 5:2
(2:0, 0:1, 3:1)
6. pondělí 23.9.2019 Ústí nad Labem Poruba 2:4
(0:0, 2:1, 0:3)
7. středa 25.9.2019 VHK Vsetín Ústí nad Labem 3:1
(2:0, 0:1, 1:0)
8. sobota 28.9.2019 Ústí nad Labem Frýdek-Místek 4:2
(2:1, 1:1, 1:0)
24. neděle 29.9.2019 Ústí nad Labem Havířov 2:3P
(0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)
10. sobota 5.10.2019 Ústí nad Labem Sokolov 4:2
(0:1, 2:0, 2:1)
11. pondělí 7.10.2019 Prostějov Ústí nad Labem 5:4
(2:1, 1:2, 2:1)
12. čtvrtek 10.10.2019 Ústí nad Labem Třebíč 1:4
(1:2, 0:0, 0:2)
13. sobota 12.10.2019 Kadaň Ústí nad Labem 2:5
(0:2, 2:1, 0:2)
14. středa 16.10.2019 Litoměřice Ústí nad Labem 6:3
(2:0, 1:0, 3:3)
15. čtvrtek 17.10.2019 Ústí nad Labem Benátky n. J. 4:3P
(0:1, 3:0, 0:2 - 1:0)
16. pondělí 21.10.2019 Ústí nad Labem Slavia 2:4
(1:3, 0:0, 1:1)
17. středa 23.10.2019 Jihlava Ústí nad Labem 2:1
(1:0, 0:0, 1:1)
18. sobota 26.10.2019 Ústí nad Labem České Budějovice 1:8
(1:2, 0:5, 0:1)
19. středa 30.10.2019 Přerov Ústí nad Labem 5:2
(3:1, 2:1, 0:0)
20. pátek 1.11.2019 Ústí nad Labem Chomutov 1:3
(0:2, 1:0, 0:1)
21. středa 13.11.2019 Poruba Ústí nad Labem 6:2
(1:1, 4:0, 1:1)
22. sobota 16.11.2019 Ústí nad Labem VHK Vsetín 2:3
(1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
23. pondělí 18.11.2019 Frýdek-Místek Ústí nad Labem 4:2
(1:1, 2:1, 1:0)
9. úterý 19.11.2019 Havířov Ústí nad Labem 3:2
(0:1, 0:1, 3:0)
25. sobota 23.11.2019 Sokolov Ústí nad Labem 8:2
(2:0, 2:2, 4:0)
28. pondělí 25.11.2019 Ústí nad Labem Kadaň 3:0
(2:0, 0:0, 1:0)
26. středa 27.11.2019 Ústí nad Labem Prostějov 4:5sn
(3:1, 1:2, 1:0 - 0:0)
27. sobota 30.11.2019 Třebíč Ústí nad Labem 1:2
(0:1, 0:0, 1:1)
29. středa 4.12.2019 Ústí nad Labem Litoměřice 4:2
(2:1, 1:1, 1:0)
30. sobota 7.12.2019 Benátky n. J. Ústí nad Labem 1:3
(0:0, 1:0, 0:0)
31. středa 18.12.2019 Ústí nad Labem Frýdek-Místek 17:30 h
(ZS Ústí n/L)
32. čtvrtek 19.12.2019 Ústí nad Labem Třebíč 18:00 h
(ZS Ústí n/L)
33. sobota 21.12.2019 Benátky n. J. Ústí nad Labem   h
(ZS Benátky n/J)
34. čtvrtek 26.12.2019 Kadaň Ústí nad Labem   h
(ZS Kadaň)
35. sobota 28.12.2019 Ústí nad Labem Sokolov 16:00 h
(ZS Ústí n/L)
36. pondělí 30.12.2019 Jihlava Ústí nad Labem   h
(ZS Jihlava)
37. sobota 4.1.2020 Ústí nad Labem Prostějov 16:00 h
(ZS Ústí n/L)
38. úterý 7.1.2020 Frýdek-Místek Ústí nad Labem 18:00 h
(Hala Polára)
39. středa 8.1.2020 Třebíč Ústí nad Labem   h
(KHNP Aréna)
40. sobota 11.1.2020 Ústí nad Labem Benátky n. J. 16:00 h
(ZS Ústí n/L)
41. pondělí 13.1.2020 Ústí nad Labem Kadaň 18:00 h
(ZS Ústí n/L)
42. středa 15.1.2020 Sokolov Ústí nad Labem   h
(ZS Sokolov)
43. sobota 18.1.2020 Ústí nad Labem Jihlava 16:00 h
(ZS Ústí n/L)
44. středa 22.1.2020 Prostějov Ústí nad Labem   h
(ZS Prostějov)
45. čtvrtek 23.1.2020 Frýdek-Místek Ústí nad Labem 17:00 h
(Hala Polárka)
46. pondělí 27.1.2020 Ústí nad Labem Třebíč 18:00 h
(ZS Ústí n/L)
47. středa 29.1.2020 Benátky n. J. Ústí nad Labem   h
(ZS Benátky n/J)
48. sobota 1.2.2020 Kadaň Ústí nad Labem   h
(ZS Kadaň)
49. středa 12.2.2020 Ústí nad Labem Sokolov 18:00 h
(ZS Ústí n/L)
50. sobota 15.2.2020 Jihlava Ústí nad Labem   h
(ZS Jihlava)
51. pondělí 17.2.2020 Ústí nad Labem Prostějov 18:00 h
(ZS Ústí n/L)
52. středa 19.2.2020 Ústí nad Labem Frýdek-Místek 18:00 h
(ZS Ústí n/L)
53. sobota 22.2.2020 Třebíč Ústí nad Labem   h
(KHNP Aréna)
54. středa 26.2.2020 Ústí nad Labem Benátky n. J. 18:00 h
(ZS Ústí n/L)
55. sobota 29.2.2020 Ústí nad Labem Kadaň 16:00 h
(ZS Ústí n/L)
56. pondělí 2.3.2020 Sokolov Ústí nad Labem   h
(ZS Sokolov)
57. středa 4.3.2020 Ústí nad Labem Jihlava 18:00 h
(ZS Ústí n/L)
58. sobota 7.3.2020 Prostějov Ústí nad Labem   h
(ZS Prostějov)
Zápasy
  1. Přípravná utkání
  2. Mistrovská utkání
  3. Výsledkový servis
  4. Tabulka
Sezóny
  1. WSM liga 2019/20
  2. Příprava na sezonu 2019/20
  3. WSM liga 2018/19
  4. Příprava na sezonu 2018/19
  5. WSM liga 2017/18
  6. Příprava na sezonu 2017/18
  7. WSM liga 2016/17
  8. Příprava na sezonu 2016/17
  9. WSM liga 2015/16
  10. Příprava na sezonu 2015/16
  11. 1.liga 2014/15
  12. Příprava na sezonu 2014/15
  13. 1.liga 2013/14
  14. Příprava na sezonu 2013/14
  15. 1.liga 2012/13
  16. Příprava na sezonu 2012/13
  17. 1.liga 2011/12
  18. Příprava na sezonu 2011/12
  19. 1.liga 2010/11
  20. Příprava na sezonu 2010/11
  21. 1.liga 2009/10
  22. Příprava na sezonu 2009/10
  23. 1.liga 2008/09
  24. Příprava na sezonu 2008/09
  25. O2 extraliga 2007/08
  26. Příprava na sezonu 2007/08
  27. 1.liga 2006/07
  28. Příprava na sezonu 2006/07
  29. 1.liga 2005/06
  30. Příprava na sezonu 2005/06
  31. 1.liga 2004/05
  32. Příprava na sezonu 2004/05
  33. 1.liga 2003/04
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Usilovně pracujeme na tom, abych po tréninku neodcházel s úsměvem, říká Krliš

Ú s t í n/L. - Po dvou zraněních se do hry vrací opět Václav Krliš, kterého si do parády vzal... Celý článek

Dorost: Ústí vyhrálo také v Lounech

Ú s t í n/L. - Dorost Slovanu zvládl také domácí zápas proti Lounům. Ústí svého soupeře přehrálo... Celý článek

Dorost: Hladká výhra nad Kláštercem

Ú s t í n/L. - Vysokou výhru si připisují hokejisté ústeckého dorostu, kteří na domácí půdě... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv