Chance Liga: SK Horácká Slavia Třebíč - HC Slovan Ústí nad Labem 4:3pp

Liga starších žáků 2018/19 - 8. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
Dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. sobota 15.9.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 8:4
(3:1, 1:1, 4:2)
2. neděle 16.9.2018 Děčín Ústí nad Labem 1:13
(0:3, 0:4, 1:6)
3. středa 26.9.2018 Ústí nad Labem Most 14:2
(4:1, 4:0, 6:0)
4. pátek 28.9.2018 Karlovy Vary Ústí nad Labem 10:2
(5:0, 3:1, 2:1)
5. sobota 6.10.2018 Ústí nad Labem Chomutov 2:13
(0:4, 0:2, 2:7)
6. sobota 13.10.2018 Litvínov Ústí nad Labem 5:1
(2:0, 1:1, 2:0)
7. sobota 20.10.2018 Ústí nad Labem Mannheim 16:30 h
(ZS Ústí n/L)
8. neděle 21.10.2018 Ústí nad Labem Mannheim 13:45 h
(ZS Ústí n/L)
9. sobota 27.10.2018 Litoměřice Ústí nad Labem 15:15 h
(ZS Litoměřice)
10. středa 31.10.2018 Ústí nad Labem Děčín 17:00 h
(ZS Ústí n/L)
11. neděle 4.11.2018 Most Ústí nad Labem   h
(ZS Most)
12. sobota 10.11.2018 Ústí nad Labem Karlovy Vary   h
(ZS K. Vary)
13. sobota 24.11.2018 Chomutov Ústí nad Labem   h
(ZS Chomutov)
14. sobota 1.12.2018 Ústí nad Labem Litvínov 12:00 h
(ZS Ústí n/L)
15. sobota 8.12.2018 Mannheim Ústí nad Labem 16:45 h
(ZS Mannheim)
16. neděle 9.12.2018 Mannheim Ústí nad Labem 09:30 h
(ZS Mannheim)
17. sobota 15.12.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 12:00 h
(ZS Ústí n/L)
18. neděle 16.12.2018 Děčín Ústí nad Labem   h
(ZS Děčín)
19. sobota 5.1.2019 Ústí nad Labem Most   h
(ZS Ústí n/L)
20. neděle 6.1.2019 Karlovy Vary Ústí nad Labem   h
(ZS K. Vary)
21. sobota 12.1.2019 Ústí nad Labem Chomutov   h
(ZS Ústí n/L)
22. sobota 19.1.2019 Litvínov Ústí nad Labem 12:00 h
(ZS Litvínov)
23. neděle 3.2.2019 Litoměřice Ústí nad Labem   h
(ZS Litoměřice)
24. sobota 9.2.2019 Ústí nad Labem Děčín   h
(ZS Ústí n/L)
25. sobota 16.2.2019 Most Ústí nad Labem   h
(ZS Most)
26. sobota 2.3.2019 Ústí nad Labem Karlovy Vary   h
(ZS Ústí n/L)
27. sobota 9.3.2019 Chomutov Ústí nad Labem   h
(ZS Chomutov)
Mládež
  1. Rozcestník mládeže
  2. Přeshraniční spolupráce
  3. Nábor mládeže
  4. Hokejová škola
  5. Hockey shop
  6. Realizační týmy
  7. Junioři
  8. Dorost
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Slovan bojoval do posledních sil

Dnes jsme na Třebíčském ledě mohli vidět velice zajímavý a napínavý zápas. Už od začátku zápasu... Celý článek

Slovan vstupuje do druhé čtvrtiny na ledě Bílých Hvězd

Ú s t í n/L. - Hokejisté Slovanu vstupují do druhé čtvrtiny soutěže na ledě Třebíče. Trenérský tým... Celý článek

Dorost si poradil také s Varnsdorfem

Ú s t í n/L. - V rámci 10. kola si ústečtí dorostenci dokázali na domácí půdě poměrně snadno... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv