Kvalifikace o DHL ELJ: IHC Písek - HC Slovan Ústí nad Labem 1:5

Liga mladších žáků 2018/19 - 6. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
Dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. sobota 15.9.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 5:2
(3:0, 2:2, 0:0)
2. neděle 16.9.2018 Děčín Ústí nad Labem 1:7
(0:0, 0:5, 1:2)
3. středa 26.9.2018 Ústí nad Labem Most 4:10
(0:2, 2:6, 2:2)
4. pátek 28.9.2018 Karlovy Vary Ústí nad Labem 9:7
(4:2, 3:3, 2:2)
5. sobota 6.10.2018 Ústí nad Labem Chomutov 3:4
(0:2, 3:1, 0:1)
6. sobota 13.10.2018 Litvínov Ústí nad Labem 5:6
(1:2, 3:3, 1:1)
7. sobota 20.10.2018 Ústí nad Labem Mannheim 4:7
(0:2, 0:3, 4:2)
8. neděle 21.10.2018 Ústí nad Labem Mannheim 2:7
(0:0, 1:4, 1:3)
9. sobota 27.10.2018 Litoměřice Ústí nad Labem 0:7
(0:1, 0:3, 0:3)
10. středa 31.10.2018 Ústí nad Labem Děčín 15:2
(80, 2:0, 5:2)
11. neděle 4.11.2018 Most Ústí nad Labem 11:10
(3:4, 6:2, 2:4)
12. sobota 10.11.2018 Ústí nad Labem Karlovy Vary 7:9
(3:3, 1:2, 3:4)
13. sobota 24.11.2018 Chomutov Ústí nad Labem 8:14
(3:4, 2:5, 3:5)
14. sobota 1.12.2018 Ústí nad Labem Litvínov 7:11
(1:3, 1:5, 5:3)
15. sobota 8.12.2018 Mannheim Ústí nad Labem 8:1
(4:0, 3:0, 1:1)
16. neděle 9.12.2018 Mannheim Ústí nad Labem 4:2
(ZS Mannheim)
17. sobota 15.12.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 6:2
(1:1, 2:1, 3:0)
18. neděle 16.12.2018 Děčín Ústí nad Labem 1:18
(1:5, 0:6, 0:7)
20. neděle 6.1.2019 Karlovy Vary Ústí nad Labem 6:8
(2:3, 3:1, 1:4)
21. sobota 12.1.2019 Ústí nad Labem Chomutov 4:6
(0:1, 2:1, 2:4)
19. úterý 15.1.2019 Ústí nad Labem Most 12:3
(4:1, 2:1, 6:1)
22. sobota 19.1.2019 Litvínov Ústí nad Labem 5:5
(2:1, 2:2, 1:2)
23. neděle 3.2.2019 Litoměřice Ústí nad Labem 3:12
(1:2, 1:6, 1:4)
24. sobota 9.2.2019 Ústí nad Labem Děčín 12:4
(4:2, 3:2, 5:0)
25. sobota 16.2.2019 Most Ústí nad Labem 5:5
(1:2, 3:0, 1:3)
26. sobota 2.3.2019 Ústí nad Labem Karlovy Vary 6:8
(2:3, 2:3, 2:2)
27. úterý 5.3.2019 Chomutov Ústí nad Labem 8:5
(2:0, 2:1, 5:3)
28. čtvrtek 21.3.2019 Ústí nad Labem Litvínov 3:9
(2:4, 0:1, 1:4)
 
Aktuálně na webu

Podrobnější informace k HSM 2019

Ú s t í n/L. – I letos se bude konat na zimním stadiónu Ústí nad Labem Hokejové soustředění mládeže... Celý článek

Sezóna byla skvělá, říká trenér juniorky Slovanu Jiří Merta

Ú s t í n/L. - Povedený ročník má za sebou ústecký hokejový juniorský tým. Mužstvo vedené Jiřím... Celý článek

7. třída vyhrála 10. Internationaler Elbe-Labe-Cup

Drážďany - Hokejisté sedmé třídy Slovanu dokázali vyhrát na mezinárodním Internationaler... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv