CHA Liga: AZ RESIDOMO Havířov - HC Slovan Ústí nad Labem 3:2 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - IHC Králové Písek 7:4

Liga mladších žáků 2018/19 - 5. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
Dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. neděle 16.9.2018 Ústí nad Labem Slovan Louny 4:10
(0:4, 2:2, 2:4)
2. sobota 22.9.2018 Roudnice Ústí nad Labem 3:13
(0:3, 1:7, 2:3)
3. pátek 28.9.2018 Ústí nad Labem Litvínov 3:12
(1:3, 1:7, 1:2)
4. sobota 6.10.2018 Chomutov Ústí nad Labem 12:0
(3:0, 3:0, 6:0)
5. sobota 13.10.2018 Ústí nad Labem Chomutov B 7:4
(2:2, 3:0, 2:2)
6. středa 17.10.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 18:6
(6:4, 9:1, 3:1)
7. úterý 30.10.2018 Most Ústí nad Labem 5:5
(1:2, 3:1, 1:1)
9. neděle 4.11.2018 Draci Bílina Ústí nad Labem 4:8
(0:3, 1:3, 3:2)
8. středa 7.11.2018 Ústí nad Labem Děčín 8:8
(5:1, 1:3, 2:4)
10. sobota 10.11.2018 Slovan Louny Ústí nad Labem 7:7
(2:3, 3:2, 2:2)
11. sobota 24.11.2018 Ústí nad Labem Roudnice 10:5
(ZS Ústí n/L)
12. neděle 2.12.2018 Litvínov Ústí nad Labem 6:7
(1:6, 1:1, 4:0)
13. sobota 8.12.2018 Ústí nad Labem Chomutov 1:11
(0:3, 0:5, 1:3)
14. neděle 9.12.2018 Chomutov B Ústí nad Labem 4:6
(2:0, 1:4, 1:2)
15. pátek 21.12.2018 Litoměřice Ústí nad Labem 1:9
(0:4, 1:2, 0:3)
16. sobota 5.1.2019 Ústí nad Labem Most 2:4
(1:0, 1:2, 0:2)
17. neděle 6.1.2019 Děčín Ústí nad Labem 14:5
(2:1, 6:3, 6:1)
18. sobota 12.1.2019 Ústí nad Labem Draci Bílina 10:6
(2:4, 2:1, 6:1)
19. sobota 19.1.2019 Ústí nad Labem Slovan Louny 2:10
(0:4, 0:5, 2:2)
27. čtvrtek 31.1.2019 Ústí nad Labem Litvínov 3:6
(1:1, 1:4, 1:1)
20. sobota 2.2.2019 Roudnice Ústí nad Labem 3:5
(0:2, 2:1, 1:2)
21. sobota 9.2.2019 Chomutov A Ústí nad Labem 12:7
(3:1, 5:4, 4:2)
24. čtvrtek 14.2.2019 Most Ústí nad Labem 5:9
(0:4, 2:4, 3:1)
22. sobota 16.2.2019 Ústí nad Labem Chomutov B 9:10
(3:2, 5:5, 1:3)
23. středa 27.2.2019 Ústí nad Labem Litoměřice 14:4
(8:2, 2:1, 4:1)
25. středa 20.3.2019 Ústí nad Labem Děčín 5:8
(0:1, 2:4, 3:3)
26. sobota 23.3.2019 Draci Bílina Ústí nad Labem 8:6
(ZS Bílina)
Mládež
  1. Filozofie a kodex klubu
  2. Realizační týmy
  3. Nábor mládeže
  4. Hockey shop
  5. Rozcestník mládeže
  6. Junioři
  7. Dorost
  8. 9.třída
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
  16. Přeshraniční spolupráce
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Slovan ztratil dvoubrankové vedení

Havířov - Ústecký tým nastoupil do druhého zápasu v řadě lépe, než jeho dnešní soupeř. Po brankách... Celý článek

8. třída: Dramatický duel s Litvínovem

Litvínov - Na zimním stadionu Ivana Hlinky proběhl zápas osmé třídy mezi Litvínovem a Ústím. Body... Celý článek

8. třída: Ústí inkasovalo jedenáct branek od Loun

Ú s t í n/L. - Žáci ústecké osmé třídy odehráli další utkání. Tentokrát na domácí půdě hostili... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv