Chance Liga: AZ RESIDOMO Havířov - HC Slovan Ústí nad Labem 6:3

Krajská liga přípravek 2018/19 - 4. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
Dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. sobota 29.9.2018 Ústí nad Labem Draci Bílina 17:1
(2:1, 7:0, 8:0)
2. sobota 29.9.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 16:2
(3:1, 8:0, 5:1)
3. neděle 14.10.2018 Litvínov Ústí nad Labem   h
(ZS Litvínov)
4. neděle 14.10.2018 Ústí nad Labem Chomutov B   h
(ZS Ústí n/L)
5. sobota 20.10.2018 Klášterec n. O. Ústí nad Labem   h
(ZS Klášterec n/O)
6. sobota 20.10.2018 Chomutov Ústí nad Labem   h
(ZS Chomutov)
7. neděle 4.11.2018 Ústí nad Labem Most B   h
(ZS Ústí n/L)
8. neděle 4.11.2018 Ústí nad Labem Slovan Louny   h
(ZS Ústí n/L)
9. sobota 10.11.2018 Slovan Louny Ústí nad Labem   h
(ZS Louny)
10. sobota 10.11.2018 Ústí nad Labem Kadaň   h
(ZS Ústí n/L)
11. sobota 17.11.2018 Slovan Louny B Ústí nad Labem   h
(ZS Louny)
12. sobota 17.11.2018 Ústí nad Labem Děčín   h
(ZS Ústí n/L)
13. neděle 2.12.2018 Ústí nad Labem Draci Bílina   h
(ZS Ústí n/L)
14. neděle 2.12.2018 Ústí nad Labem Most   h
(ZS Ústí n/L)
15. sobota 8.12.2018 Děčín Ústí nad Labem   h
(ZS Děčín)
16. sobota 8.12.2018 Ústí nad Labem Slovan Louny B   h
(ZS Ústí n/L)
17. sobota 5.1.2019 Ústí nad Labem Chomutov B   h
(ZS Ústí n/L)
18. neděle 6.1.2019 Slovan Louny Ústí nad Labem   h
(ZS Louny)
19. sobota 12.1.2019 Ústí nad Labem Roudnice   h
(ZS Ústí n/L)
20. sobota 19.1.2019 Děčín Ústí nad Labem   h
(ZS Děčín)
21. sobota 26.1.2019 Ústí nad Labem Chomutov   h
(ZS Ústí n/L)
22. sobota 2.2.2019 Litoměřice Ústí nad Labem   h
(ZS Litoměřice)
23. neděle 3.2.2019 Ústí nad Labem Most B   h
(ZS Ústí n/L)
24. sobota 9.2.2019 Ústí nad Labem Draci Bílina   h
(ZS Ústí n/L)
25. sobota 16.2.2019 Kadaň Ústí nad Labem   h
(ZS Kadaň)
26. sobota 23.2.2019 Ústí nad Labem Litvínov   h
(ZS Ústí n/L)
27. sobota 2.3.2019 Most Ústí nad Labem   h
(ZS Most)
28. sobota 9.3.2019 Ústí nad Labem Varnsdorf   h
(ZS Ústí n/L)
29. sobota 16.3.2019 Klášterec n. O. Ústí nad Labem   h
(ZS Klášterec n/O)
Mládež
  1. Rozcestník mládeže
  2. Přeshraniční spolupráce
  3. Nábor mládeže
  4. Hokejová škola
  5. Hockey shop
  6. Realizační týmy
  7. Junioři
  8. Dorost
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Dorost přestřílel a porazil Kralupy

Kralupy nad Vltavou - Ústečtí dorostenci v rámci šestého kola odehráli zápas na ledě Kralup. Slovan... Celý článek

Máme dobré mužstvo, věří Jiří Severa

Ačkoli se Slovanu momentálně příliš nedaří, útočník Jiří Severa nehází flintu do žita. Věří, že... Celý článek

Novým asistentem Slovanu M.Štěpánek

Ú s t í n/L. - Novým asistentem Tomáše Mareše byl dnes jmenován Martin Štěpánek. Ústecký odchovanec... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv