Chance Liga: AZ RESIDOMO Havířov - HC Slovan Ústí nad Labem 6:3

Minihokej 2018/19 - 3. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
Dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
4. neděle 7.10.2018 Chomutov B Ústí nad Labem B 24:3
(10:0, 9:1, 5:2)
1. neděle 7.10.2018 Ústí nad Labem Draci Bílina 9:8
(5:5, 2:1, 2:2)
2. neděle 7.10.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 13:4
(4:0, 6:2, 3:2)
3. neděle 7.10.2018 Kadaň Ústí nad Labem B 10:15
(5:6, 2:4, 3:5)
8. sobota 27.10.2018 Ústí nad Labem Chomutov B   h
7. sobota 27.10.2018 Litvínov Ústí nad Labem   h
6. sobota 27.10.2018 Kadaň Ústí nad Labem B   h
5. sobota 27.10.2018 ESC Dresden Ústí nad Labem B   h
11. sobota 10.11.2018 Roudnice Ústí nad Labem B   h
9. sobota 10.11.2018 Klášterec n. O. Ústí nad Labem   h
10. sobota 10.11.2018 Chomutov Ústí nad Labem   h
12. sobota 10.11.2018 ESC Dresden Ústí nad Labem B   h
13. sobota 24.11.2018 Slovan Louny Ústí nad Labem B   h
14. sobota 24.11.2018 Ústí nad Labem B Ústí nad Labem   h
15. sobota 24.11.2018 Slovan Louny Ústí nad Labem   h
16. sobota 8.12.2018 Chomutov B Ústí nad Labem B   h
17. sobota 8.12.2018 Ústí nad Labem B Litoměřice   h
18. sobota 8.12.2018 Roudnice Ústí nad Labem   h
19. sobota 8.12.2018 Ústí nad Labem Slovan Louny   h
20. sobota 15.12.2018 Slovan Louny B Ústí nad Labem   h
21. sobota 15.12.2018 Ústí nad Labem Děčín   h
22. sobota 15.12.2018 Chomutov Ústí nad Labem B   h
23. sobota 15.12.2018 Litvínov Ústí nad Labem B   h
24. sobota 5.1.2019 Ústí nad Labem B Chomutov B   h
25. sobota 5.1.2019 Ústí nad Labem B Děčín   h
26. sobota 5.1.2019 ESC Dresden Ústí nad Labem   h
27. sobota 5.1.2019 Ústí nad Labem Most   h
28. sobota 19.1.2019 Děčín Ústí nad Labem   h
29. sobota 19.1.2019 Ústí nad Labem Slovan Louny B   h
30. sobota 19.1.2019 ESC Dresden Ústí nad Labem B   h
31. sobota 19.1.2019 Litoměřice Ústí nad Labem B   h
35. sobota 16.2.2019 Most Ústí nad Labem   h
36. sobota 16.2.2019 Chomutov B Ústí nad Labem   h
37. sobota 16.2.2019 Kadaň Ústí nad Labem B   h
38. sobota 16.2.2019 Ústí nad Labem B Slovan Louny B   h
32. sobota 2.3.2019 Ústí nad Labem Děčín   h
33. sobota 2.3.2019 Děčín Ústí nad Labem B   h
34. sobota 2.3.2019 Ústí nad Labem Ústí nad Labem B   h
39. sobota 2.3.2019 Ústí nad Labem Roudnice   h
40. sobota 2.3.2019 Ústí nad Labem Slovan Louny   h
41. sobota 2.3.2019 Chomutov B Ústí nad Labem B   h
42. sobota 2.3.2019 ESC Dresden Ústí nad Labem B   h
43. sobota 16.3.2019 Litoměřice Ústí nad Labem   h
44. sobota 16.3.2019 Ústí nad Labem Kadaň   h
45. sobota 16.3.2019 Draci Bílina Ústí nad Labem B   h
46. sobota 16.3.2019 Ústí nad Labem B Chomutov B   h
Mládež
  1. Rozcestník mládeže
  2. Přeshraniční spolupráce
  3. Nábor mládeže
  4. Hokejová škola
  5. Hockey shop
  6. Realizační týmy
  7. Junioři
  8. Dorost
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Dorost přestřílel a porazil Kralupy

Kralupy nad Vltavou - Ústečtí dorostenci v rámci šestého kola odehráli zápas na ledě Kralup. Slovan... Celý článek

Máme dobré mužstvo, věří Jiří Severa

Ačkoli se Slovanu momentálně příliš nedaří, útočník Jiří Severa nehází flintu do žita. Věří, že... Celý článek

Novým asistentem Slovanu M.Štěpánek

Ú s t í n/L. - Novým asistentem Tomáše Mareše byl dnes jmenován Martin Štěpánek. Ústecký odchovanec... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv