CHA Liga: LHK Jestřábi Prostějov - HC Slovan Ústí nad Labem 6:1 | ELJ: SKLH Žďár nad Sázavou - HC Slovan Ústí nad Labem 6:2

Minihokej 2018/19 - 2. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
Dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. neděle 7.10.2018 Ústí nad Labem Draci Bílina 13:4
(6:1, 3:1, 4:2)
2. neděle 7.10.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 8:9
(4:3, 1:3, 3:3)
3. sobota 27.10.2018 Litvínov Ústí nad Labem 8:7
(5:2, 2:2, 1:3)
4. sobota 27.10.2018 Ústí nad Labem Chomutov B 20:4
(6:0, 7:2, 7:2)
7. sobota 24.11.2018 Most B Ústí nad Labem 3:32
(2:11, 0:13, 1:8)
8. sobota 24.11.2018 Slovan Louny Ústí nad Labem 7:9
(3:2, 1:4, 3:3)
9. sobota 8.12.2018 Roudnice Ústí nad Labem 9:12
(2:5, 4:5, 3:2)
10. sobota 8.12.2018 Ústí nad Labem Slovan Louny 12:11
(2:3, 7:2, 3:6)
11. sobota 15.12.2018 Slovan Louny B Ústí nad Labem 6:10
(3:1, 4:0, 1:0)
12. sobota 15.12.2018 Ústí nad Labem Děčín 8:1
(3:1, 4:0, 1:0)
6. neděle 6.1.2019 Chomutov Ústí nad Labem 9:7
(2:4, 2:2, 5:1)
15. sobota 19.1.2019 Děčín Ústí nad Labem 4:11
(0:3, 2:4, 2:4)
16. sobota 19.1.2019 Ústí nad Labem Slovan Louny B 6:15
(1:4, 4:3, 1:8)
17. sobota 2.2.2019 Ústí nad Labem Děčín 27:3
(9:1, 9:1, 9:1)
18. sobota 2.2.2019 Ústí nad Labem Děčín B 39:3
(11:1, 12:2, 16:0)
19. sobota 16.2.2019 Most Ústí nad Labem 1:18
(0:6, 1:6, 0.6)
20. sobota 16.2.2019 Ústí nad Labem Chomutov B 10:5
21. sobota 2.3.2019 Ústí nad Labem Roudnice 19:6
(5.3, 6:3, 8:0)
22. sobota 2.3.2019 Ústí nad Labem Slovan Louny 8:12
(2:4, 3:1, 3:7)
23. sobota 16.3.2019 Litoměřice Ústí nad Labem 12:15
(2:3, 4:3, 6:9)
24. sobota 16.3.2019 Ústí nad Labem Kadaň 12:11
(4:2, 5:4, 3:5)
Mládež
  1. Filozofie a kodex klubu
  2. Realizační týmy
  3. Nábor mládeže
  4. Hockey shop
  5. Rozcestník mládeže
  6. Junioři
  7. Dorost
  8. 9.třída
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
  16. Přeshraniční spolupráce
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

První utkání na Moravě Slovan v body nepřetavil

Prostějov - Slovan odcestoval na Moravu, kde odehrál první, ze dvou utkání, které odehraje ve dvou... Celý článek

„Pojď hrát hokej“ v Ústí nad Labem

Ú s t í n/L. - V pondělí 20. 01. se na ústeckém zimním stadionu konala opět akce „Pojď hrát hokej“.... Celý článek

8. třída: Ústí remizovalo s Děčínem

Děčín - Žáci ústecké osmé třídy remizovali na ledě Děčína s domácím týmem 2:2. Slovan se dostal do... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv