Sportovní aukce: Aukce dresů z přípravných utkání

Liga juniorů 2018/19

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
Dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. neděle 9.9.2018 Ústí nad Labem Mělník 9:1
(2:1, 2:0, 5:0)
2. pátek 14.9.2018 Ústí nad Labem Děčín 12:2
(5:1, 3:0, 4:1)
3. neděle 16.9.2018 Litoměřice Ústí nad Labem 2:8
(1:2, 0:3, 1:3)
5. čtvrtek 27.9.2018 Draci Bílina Ústí nad Labem 1:16
(0:5, 0:7, 1:4)
6. neděle 30.9.2018 Mělník Ústí nad Labem 5:11
(2:3, 0:3, 3:5)
4. pátek 5.10.2018 Ústí nad Labem Slovan Louny 21:1
(8:1, 6:0, 7:0)
7. neděle 7.10.2018 Děčín Ústí nad Labem 3:13
(1:4, 1:2, 1:7)
8. pátek 12.10.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 7:3
(3:1, 1:1, 2:1)
9. neděle 14.10.2018 Slovan Louny Ústí nad Labem 1:23
(1:7, 0:8, 0:8)
10. pátek 19.10.2018 Ústí nad Labem Draci Bílina 9:0
(5:0, 4:0, 0:0)
11. neděle 28.10.2018 Karlovy Vary B Ústí nad Labem 2:3
(0:2, 1:1, 1:0)
12. sobota 3.11.2018 Kralupy Ústí nad Labem 4:5sn
(1:1, 1:2, 2:1 - 0:0)
13. neděle 11.11.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 4:1
(2:0, 0:0, 2:1)
14. pátek 16.11.2018 Hvězda Praha Ústí nad Labem 8:10
(1:3, 3:3, 4:4)
15. neděle 18.11.2018 Ústí nad Labem Klatovy 12:2
(6:1, 2:1, 4:0)
16. neděle 25.11.2018 Kobra Ústí nad Labem 6:8
(1:3, 4:2, 1:3)
17. pátek 30.11.2018 Ústí nad Labem Kadaň 6:3
(2:1, 1:1, 3:1)
18. neděle 2.12.2018 Ústí nad Labem Karlovy Vary B 7:1
(3:0, 1:0, 3:1)
19. neděle 9.12.2018 Ústí nad Labem Kralupy 4:0
(1:0, 2:0, 1:0)
20. pátek 14.12.2018 Litoměřice Ústí nad Labem 5:2
(1:2, 0:0, 4:0)
21. neděle 16.12.2018 Ústí nad Labem Hvězda Praha 7:3
(2:1, 4:0, 1:2)
22. pátek 21.12.2018 Klatovy Ústí nad Labem 2:6
(0:2, 0:3, 2:1)
23. neděle 6.1.2019 Ústí nad Labem Kobra 10:2
(3:1, 2:0, 5:1)
24. pátek 11.1.2019 Kadaň Ústí nad Labem 2:6
(0:2, 0:3, 2:1)
25. neděle 13.1.2019 Karlovy Vary B Ústí nad Labem 4:9
(0:4, 2:3, 2:2)
26. sobota 19.1.2019 Kralupy Ústí nad Labem 4:9
(0:4, 1:1, 3:4)
27. úterý 22.1.2019 Ústí nad Labem Litoměřice 10:1
(3:1, 4:0, 3:0)
28. neděle 27.1.2019 Hvězda Praha Ústí nad Labem 3:4sn
(0:2, 1:0, 2:1 - 0:0)
30. pátek 8.2.2019 Kobra Ústí nad Labem 5:3
(1:0, 1:1, 3:2)
31. neděle 10.2.2019 Ústí nad Labem Kadaň 12:4
(3:1, 6:2, 3:1)
29. pátek 15.2.2019 Ústí nad Labem Klatovy 12:4
(4:2, 4:2, 4:0)
32. neděle 17.2.2019 Ústí nad Labem Karlovy Vary B 7:5
(1:0, 3:3, 3:2)
33. pátek 22.2.2019 Ústí nad Labem Kralupy 3:7
(ZS Ústí n/L)
34. neděle 24.2.2019 Litoměřice Ústí nad Labem 5:4
(0:1, 2:0, 3:3)
35. neděle 3.3.2019 Ústí nad Labem Hvězda Praha 4:3
(0:2, 4:0, 0:1)
36. pátek 8.3.2019 Klatovy Ústí nad Labem 4:16
(1:4, 3:7, 0:5)
37. neděle 10.3.2019 Ústí nad Labem Kobra 3:5
(2:1, 1:2, 0:2)
38. neděle 17.3.2019 Kadaň Ústí nad Labem 8:7
(2:4, 4:1, 2:2)
1. středa 20.3.2019 Ústí nad Labem Warriors Brno 8:2
(0:0, 5:1, 3:1)
2. pátek 22.3.2019 Ústí nad Labem Písek 4:5
(1:2, 2:0, 1:3)
3. neděle 24.3.2019 Litomyšl Ústí nad Labem 2:7
(1:4, 1:2, 0:1)
4. středa 27.3.2019 Warriors Brno Ústí nad Labem 1:5
(0:2, 0:0, 1:3)
5. pátek 29.3.2019 Písek Ústí nad Labem 1:5
(0:1, 1:3, 0:1)
6. sobota 30.3.2019 Ústí nad Labem Litomyšl 5:3
(0:1, 1:1, 4:1)
 
Aktuálně na webu

Slovan Ústí nad Labem zná své soupeře v rámci přípravy

Ú s t í n/L. - Trenéři Slovanu Tomáš Mareš a Vladimír Evan rozložili přípravná utkání od druhé ligy... Celý článek

Ústecký Slovan bude spolupracovat s Jágrovým Kladnem

Ú s t í n/L. - Hokejové kluby Slovan Ústí nad Labem a Rytíři Kladno se dohodly na partnerství a... Celý článek

Budu se soustředit na výkony v Ústí, říká nováček Procházka

Ú s t í n/L. - Dalším hráčem, který bude hájit barvy Slovanu je Ondřej Procházka. Jednadvacetiletý... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv