Sportovní aukce: Aukce dresů z přípravných utkání

Liga dorostu 2018/19

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
Dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. sobota 8.9.2018 Ústí nad Labem Kralupy 5:0
(1:0, 1:0, 3:0)
2. neděle 16.9.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 6:1
(2:0, 2:0, 2:1)
3. sobota 22.9.2018 Děčín Ústí nad Labem 0:4
(0:0, 0:2, 0:2)
4. úterý 25.9.2018 Ústí nad Labem Kohouti Česká Lípa 12:0
(3:0, 2:0, 7:0)
5. čtvrtek 27.9.2018 Varnsdorf Ústí nad Labem 0:5
(0:3, 0:1, 0:1)
7. sobota 6.10.2018 Litoměřice Ústí nad Labem 5:2
(2:1, 0:0, 3:1)
8. neděle 7.10.2018 Ústí nad Labem Děčín 8:0
(1:0, 5:0, 2:0)
9. neděle 14.10.2018 Kohouti Česká Lípa Ústí nad Labem 1:5
(0:2, 1:2, 0:1)
6. úterý 16.10.2018 Kralupy Ústí nad Labem 2:8
(0:2, 2:3,0:3)
10. čtvrtek 18.10.2018 Ústí nad Labem Varnsdorf 8:1
(5:1, 1:0, 2:0)
11. neděle 28.10.2018 Litvínov B Ústí nad Labem 8:3
(2:1, 3:1, 3:1)
12. sobota 3.11.2018 Rokycany Ústí nad Labem 1:8
(0:4, 0:2, 1:2)
13. neděle 4.11.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 4:1
(1:0, 2:0, 1:1)
14. neděle 11.11.2018 Plzeň B Ústí nad Labem 2:3sn
(0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
15. sobota 17.11.2018 Ústí nad Labem Karlovy Vary B 4:3
(0:2, 1:0, 3:1)
16. sobota 24.11.2018 Cheb Ústí nad Labem 1:5
(0:2, 1:3, 0:0)
17. neděle 25.11.2018 Ústí nad Labem Kadaň 5:3
(5:1, 0:2, 0:0)
18. sobota 1.12.2018 Ústí nad Labem Litvínov B 5:2
(1:1, 1:0, 3:1)
19. sobota 8.12.2018 Ústí nad Labem Rokycany 3:0
(2:0, 1:0, 0:0)
20. neděle 9.12.2018 Litoměřice Ústí nad Labem 0:4
(0:2, 0:1, 0:1)
22. úterý 11.12.2018 Karlovy Vary B Ústí nad Labem 2:3sn
(1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
21. neděle 16.12.2018 Ústí nad Labem Plzeň B 5:10
(3:2, 0:5, 2:3)
23. pátek 4.1.2019 Ústí nad Labem Cheb 4:0
(1:0, 2:0, 1:0)
24. neděle 6.1.2019 Kadaň Ústí nad Labem 0:6
(0:2, 0:3, 0:1)
25. neděle 13.1.2019 Litvínov B Ústí nad Labem 6:5
(2:1, 3:2, 1:2)
26. sobota 19.1.2019 Rokycany Ústí nad Labem 1:7
(0:4, 1:2, 0:1)
27. neděle 20.1.2019 Ústí nad Labem Litoměřice 7:0
(1:0, 3:0, 3:0)
28. sobota 2.2.2019 Plzeň B Ústí nad Labem 3:5
(2:2, 0:2, 1:1)
29. neděle 3.2.2019 Ústí nad Labem Karlovy Vary B 2:4
(0:0, 1:0, 1:4)
30. neděle 10.2.2019 Cheb Ústí nad Labem 2:7
(0:3, 1:2, 1:2)
32. neděle 17.2.2019 Ústí nad Labem Litvínov B 0:3
(0:1, 0:2, 0:0)
33. sobota 23.2.2019 Ústí nad Labem Rokycany 6:3
(1:1, 2:2, 3:0)
31. čtvrtek 28.2.2019 Ústí nad Labem Kadaň 3:6
(0:1, 2:4, 1:1)
34. sobota 2.3.2019 Litoměřice Ústí nad Labem 3:4
(1:2, 0:1, 2:1)
35. neděle 3.3.2019 Ústí nad Labem Plzeň B 1:5
(1:1, 0:2, 0:2)
36. neděle 10.3.2019 Karlovy Vary B Ústí nad Labem 5:4sn
(0:3, 1:0, 3:1 - 0.0)
37. sobota 16.3.2019 Ústí nad Labem Cheb 5:1
(1:0, 2:1, 2:0)
38. neděle 17.3.2019 Kadaň Ústí nad Labem 3:2
(0:0, 3:2, 0:0)
 
Aktuálně na webu

Slovan Ústí nad Labem zná své soupeře v rámci přípravy

Ú s t í n/L. - Trenéři Slovanu Tomáš Mareš a Vladimír Evan rozložili přípravná utkání od druhé ligy... Celý článek

Ústecký Slovan bude spolupracovat s Jágrovým Kladnem

Ú s t í n/L. - Hokejové kluby Slovan Ústí nad Labem a Rytíři Kladno se dohodly na partnerství a... Celý článek

Budu se soustředit na výkony v Ústí, říká nováček Procházka

Ú s t í n/L. - Dalším hráčem, který bude hájit barvy Slovanu je Ondřej Procházka. Jednadvacetiletý... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv