CHA Liga: AZ RESIDOMO Havířov - HC Slovan Ústí nad Labem 3:2 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - IHC Králové Písek 7:4

Liga dorostu 2018/19

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
Dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. sobota 8.9.2018 Ústí nad Labem Kralupy 5:0
(1:0, 1:0, 3:0)
2. neděle 16.9.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 6:1
(2:0, 2:0, 2:1)
3. sobota 22.9.2018 Děčín Ústí nad Labem 0:4
(0:0, 0:2, 0:2)
4. úterý 25.9.2018 Ústí nad Labem Kohouti Česká Lípa 12:0
(3:0, 2:0, 7:0)
5. čtvrtek 27.9.2018 Varnsdorf Ústí nad Labem 0:5
(0:3, 0:1, 0:1)
7. sobota 6.10.2018 Litoměřice Ústí nad Labem 5:2
(2:1, 0:0, 3:1)
8. neděle 7.10.2018 Ústí nad Labem Děčín 8:0
(1:0, 5:0, 2:0)
9. neděle 14.10.2018 Kohouti Česká Lípa Ústí nad Labem 1:5
(0:2, 1:2, 0:1)
6. úterý 16.10.2018 Kralupy Ústí nad Labem 2:8
(0:2, 2:3,0:3)
10. čtvrtek 18.10.2018 Ústí nad Labem Varnsdorf 8:1
(5:1, 1:0, 2:0)
11. neděle 28.10.2018 Litvínov B Ústí nad Labem 8:3
(2:1, 3:1, 3:1)
12. sobota 3.11.2018 Rokycany Ústí nad Labem 1:8
(0:4, 0:2, 1:2)
13. neděle 4.11.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 4:1
(1:0, 2:0, 1:1)
14. neděle 11.11.2018 Plzeň B Ústí nad Labem 2:3sn
(0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
15. sobota 17.11.2018 Ústí nad Labem Karlovy Vary B 4:3
(0:2, 1:0, 3:1)
16. sobota 24.11.2018 Cheb Ústí nad Labem 1:5
(0:2, 1:3, 0:0)
17. neděle 25.11.2018 Ústí nad Labem Kadaň 5:3
(5:1, 0:2, 0:0)
18. sobota 1.12.2018 Ústí nad Labem Litvínov B 5:2
(1:1, 1:0, 3:1)
19. sobota 8.12.2018 Ústí nad Labem Rokycany 3:0
(2:0, 1:0, 0:0)
20. neděle 9.12.2018 Litoměřice Ústí nad Labem 0:4
(0:2, 0:1, 0:1)
22. úterý 11.12.2018 Karlovy Vary B Ústí nad Labem 2:3sn
(1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
21. neděle 16.12.2018 Ústí nad Labem Plzeň B 5:10
(3:2, 0:5, 2:3)
23. pátek 4.1.2019 Ústí nad Labem Cheb 4:0
(1:0, 2:0, 1:0)
24. neděle 6.1.2019 Kadaň Ústí nad Labem 0:6
(0:2, 0:3, 0:1)
25. neděle 13.1.2019 Litvínov B Ústí nad Labem 6:5
(2:1, 3:2, 1:2)
26. sobota 19.1.2019 Rokycany Ústí nad Labem 1:7
(0:4, 1:2, 0:1)
27. neděle 20.1.2019 Ústí nad Labem Litoměřice 7:0
(1:0, 3:0, 3:0)
28. sobota 2.2.2019 Plzeň B Ústí nad Labem 3:5
(2:2, 0:2, 1:1)
29. neděle 3.2.2019 Ústí nad Labem Karlovy Vary B 2:4
(0:0, 1:0, 1:4)
30. neděle 10.2.2019 Cheb Ústí nad Labem 2:7
(0:3, 1:2, 1:2)
32. neděle 17.2.2019 Ústí nad Labem Litvínov B 0:3
(0:1, 0:2, 0:0)
33. sobota 23.2.2019 Ústí nad Labem Rokycany 6:3
(1:1, 2:2, 3:0)
31. čtvrtek 28.2.2019 Ústí nad Labem Kadaň 3:6
(0:1, 2:4, 1:1)
34. sobota 2.3.2019 Litoměřice Ústí nad Labem 3:4
(1:2, 0:1, 2:1)
35. neděle 3.3.2019 Ústí nad Labem Plzeň B 1:5
(1:1, 0:2, 0:2)
36. neděle 10.3.2019 Karlovy Vary B Ústí nad Labem 5:4sn
(0:3, 1:0, 3:1 - 0.0)
37. sobota 16.3.2019 Ústí nad Labem Cheb 5:1
(1:0, 2:1, 2:0)
38. neděle 17.3.2019 Kadaň Ústí nad Labem 3:2
(0:0, 3:2, 0:0)
Mládež
  1. Filozofie a kodex klubu
  2. Realizační týmy
  3. Nábor mládeže
  4. Hockey shop
  5. Rozcestník mládeže
  6. Junioři
  7. Dorost
  8. 9.třída
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
  16. Přeshraniční spolupráce
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Slovan ztratil dvoubrankové vedení

Havířov - Ústecký tým nastoupil do druhého zápasu v řadě lépe, než jeho dnešní soupeř. Po brankách... Celý článek

8. třída: Dramatický duel s Litvínovem

Litvínov - Na zimním stadionu Ivana Hlinky proběhl zápas osmé třídy mezi Litvínovem a Ústím. Body... Celý článek

8. třída: Ústí inkasovalo jedenáct branek od Loun

Ú s t í n/L. - Žáci ústecké osmé třídy odehráli další utkání. Tentokrát na domácí půdě hostili... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv