CHA přát. HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou 7:4 | ELJ přát.: HC Hvězda Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 5:2

Liga mladších žáků 2017/18 - 6. třída

Vybrat sezónu
St.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
Ml.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy | web
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. sobota 9.9.2017 Litvínov Ústí nad Labem 2:4
(1:1, 0:1, 1:2)
4. středa 13.9.2017 Ústí nad Labem PZ Kladno 7:4
(3:1, 3:1, 1:2)
2. sobota 16.9.2017 Ústí nad Labem Chomutov 2:9
(0:2, 1:3, 1:4)
3. neděle 17.9.2017 Děčín Ústí nad Labem 2:6
(1:2, 0:4, 1:0)
5. čtvrtek 28.9.2017 Litoměřice Ústí nad Labem 9:2
(4:1, 2:1, 3:0)
6. sobota 7.10.2017 Mannheim Ústí nad Labem 19:1
(5:0, 8:0, 6:1)
22. neděle 8.10.2017 Mannheim Ústí nad Labem 12:1
(1:0, 3:1, 8:0)
7. sobota 14.10.2017 Kladno Ústí nad Labem 7:2
(2:1, 3:0, 2:1)
8. neděle 15.10.2017 Ústí nad Labem Karlovy Vary 3:7
(0:3, 1:2, 2:2)
9. sobota 21.10.2017 Ústí nad Labem Litvínov 4:8
(1:2, 1:3, 2:3)
10. čtvrtek 26.10.2017 Chomutov Ústí nad Labem 4:1
(0:0, 2:1, 2:0)
11. sobota 28.10.2017 Ústí nad Labem Děčín 11:5
(3:1, 4:2, 4:2)
12. sobota 4.11.2017 Kladno Ústí nad Labem 9:2
(2:0, 2:1, 5:1)
17. středa 8.11.2017 Litvínov Ústí nad Labem 1:6
(0:0, 0:3, 1:3)
13. neděle 12.11.2017 Ústí nad Labem Litoměřice 4:5
(1:2, 0:2, 3:1)
14. sobota 18.11.2017 Ústí nad Labem Mannheim 0:10
(0:2, 0:4, 0:4)
29. neděle 19.11.2017 Ústí nad Labem Mannheim 1:8
(0:1, 0:3, 1:4)
15. sobota 25.11.2017 Ústí nad Labem Kladno 3:3
(1:1, 0:2, 2:0)
16. sobota 2.12.2017 Karlovy Vary Ústí nad Labem 6:3
(0:3, 0:3, 3:0)
18. sobota 16.12.2017 Ústí nad Labem Chomutov 1:12
(0:3, 0:5, 1:4)
19. neděle 17.12.2017 Děčín Ústí nad Labem 2:5
(0:1, 1:1, 1:3)
20. sobota 6.1.2018 Ústí nad Labem PZ Kladno 1:6
(0:1, 1:1, 0:4)
21. neděle 14.1.2018 Litoměřice Ústí nad Labem 7:0
(2:0, 2:0, 3:0)
25. středa 31.1.2018 Ústí nad Labem Litvínov 5:6
(1:0, 1:3, 3:3)
24. sobota 3.2.2018 Ústí nad Labem Karlovy Vary 6:2
(2:1, 1:1, 3:0)
26. neděle 11.2.2018 Chomutov Ústí nad Labem 3:3
(2:2, 1:0, 0:1)
23. středa 21.2.2018 PZ Kladno Ústí nad Labem 13:2
(3:0, 6:2, 4.2)
28. neděle 25.2.2018 Kladno Ústí nad Labem 6:4
(2:1, 2:0, 2:3)
30. sobota 3.3.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 1:5
(0:2, 0:2, 1:1)
27. středa 14.3.2018 Ústí nad Labem Děčín 11:0
(3:0, 2:0, 6:0)
31. neděle 18.3.2018 Ústí nad Labem Kladno 1:8
(0:0, 1:4, 0:4)
32. neděle 25.3.2018 Karlovy Vary Ústí nad Labem 7:4
(3:1, 2:2, 2:1)
Mládež
  1. Realizační týmy
  2. Nábor mládeže
  3. Hockey shop
  4. Rozcestník mládeže
  5. Junioři
  6. Dorost
  7. 9.třída
  8. 8.třída
  9. 7.třída
  10. 6.třída
  11. 5.třída
  12. 4.třída
  13. 3.třída
  14. 2.třída
  15. Přeshraniční spolupráce
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Junioři nestačili na Hvězdu

P r a h a - Další přípravný zápas odehráli ústečtí junioři na ledě Hvězdy Praha. Domácí tým vyhrál... Celý článek

Petr Maršoun: Konečně jsme vyhráli

Ú s t í n/L. - Sedmý přípravný zápas a druhá výhra. Ústečtí hokejisté potěšili své příznivce a na... Celý článek

Slovan po urputném boji nakonec poráží Benátky

Ú s t í n/L. - Slovan poráží Benátky rozdílem tří branek, když dokázal svému soupeři odskočit ve... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv