CHA přát. HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou 7:4 | ELJ přát.: HC Hvězda Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 5:2

Krajská liga přípravek 2017/18 - 4. třída

Vybrat sezónu
St.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
Ml.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy | web
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
26. neděle 1.1.1111 Ústí nad Labem Chomutov 2:12
(0:2, 1:4, 1:6)
2. neděle 1.10.2017 Ústí nad Labem Draci Bílina 7:8
(4:3, 3:2, 0:3)
1. neděle 1.10.2017 Ústí nad Labem Litoměřice 21:4
(8:1, 3:2, 10:1)
4. sobota 14.10.2017 Chomutov B Ústí nad Labem 32:1
(8:0, 8:1, 16:8)
3. sobota 14.10.2017 Litvínov Ústí nad Labem 5:13
(2:4, 2:5, 1:4)
5. neděle 22.10.2017 Klášterec n. O. Ústí nad Labem 10:9
(1:2, 3:3, 6:4)
6. neděle 22.10.2017 Chomutov Ústí nad Labem   h
7. neděle 5.11.2017 Ústí nad Labem Litvínov B 7:13
(4:5, 2:3, 1:5)
8. neděle 5.11.2017 Ústí nad Labem Slovan Louny 2:13
(1:3, 1:8, 0:2)
9. neděle 12.11.2017 Slovan Louny Ústí nad Labem 9:10
(2:2, 4:4, 3:4)
10. neděle 12.11.2017 Litoměřice Ústí nad Labem 8:15
(3:3, 3:5, 2:7)
11. neděle 12.11.2017 Kadaň Ústí nad Labem 13:19
(6:6, 2:4, 5:9)
12. neděle 19.11.2017 Slovan Louny B Ústí nad Labem 5:12
(2:6, 2:2, 1:4)
13. neděle 19.11.2017 Ústí nad Labem Děčín 14:7
(4:3, 7:2, 3:2)
17. neděle 10.12.2017 Děčín Ústí nad Labem   h
18. neděle 10.12.2017 Ústí nad Labem Slovan Louny B   h
19. neděle 17.12.2017 Děčín Ústí nad Labem   h
20. neděle 17.12.2017 Ústí nad Labem Litvínov B   h
14. sobota 23.12.2017 Ústí nad Labem Draci Bílina 4:10
(3:4, 1:3, 0:3)
15. sobota 23.12.2017 Ústí nad Labem Roudnice 9:13
(4:2, 3:7, 2:4)
16. sobota 23.12.2017 Ústí nad Labem Most 10:6
(2:3, 3:1, 5:2)
22. sobota 6.1.2018 Ústí nad Labem Chomutov B 3:5
(3:0, 0:2, 0:3)
23. neděle 14.1.2018 Ústí nad Labem Roudnice 3:8
(0:3, 1:4, 2:1)
24. sobota 27.1.2018 Děčín Ústí nad Labem 6:5
(1:1, 2:4, 3:0)
25. sobota 3.2.2018 Litvínov Ústí nad Labem 7:5
(1:0, 3:3, 3:2)
26. sobota 10.2.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 8:2
(4:1, 3:0, 1:1)
21. neděle 11.2.2018 Ústí nad Labem Děčín B 11:3
(4:2, 3:0, 4:1)
27. neděle 18.2.2018 Ústí nad Labem Chomutov 1:2
(0:1, 0:1, 1:0)
28. sobota 24.2.2018 Slovan Louny Ústí nad Labem 8:3
(2:2, 2:0, 4:1)
29. neděle 25.2.2018 Draci Bílina Ústí nad Labem 15:3
(4:1, 6:1, 5:1)
30. neděle 4.3.2018 Kadaň Ústí nad Labem 3:15
(1:6, 0:8, 2:2)
31. středa 14.3.2018 Klášterec n. O. Ústí nad Labem 3:6
Mládež
  1. Realizační týmy
  2. Nábor mládeže
  3. Hockey shop
  4. Rozcestník mládeže
  5. Junioři
  6. Dorost
  7. 9.třída
  8. 8.třída
  9. 7.třída
  10. 6.třída
  11. 5.třída
  12. 4.třída
  13. 3.třída
  14. 2.třída
  15. Přeshraniční spolupráce
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Junioři nestačili na Hvězdu

P r a h a - Další přípravný zápas odehráli ústečtí junioři na ledě Hvězdy Praha. Domácí tým vyhrál... Celý článek

Petr Maršoun: Konečně jsme vyhráli

Ú s t í n/L. - Sedmý přípravný zápas a druhá výhra. Ústečtí hokejisté potěšili své příznivce a na... Celý článek

Slovan po urputném boji nakonec poráží Benátky

Ú s t í n/L. - Slovan poráží Benátky rozdílem tří branek, když dokázal svému soupeři odskočit ve... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv