Příchody: Aktuální soupiska Slovanu

Liga mladších žáků 2013/14

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
St.dorost:  soupiska | zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
Ml.dorost:  soupiska | zápasy | tabulka | web
St. žáci:  soupiska | zápasy | web Ml. žáci:  soupiska | zápasy | web 1 | web 2
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy | web
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. "C" sobota 14.9.2013 Ústí nad Labem Karlovy Vary 1:14
(0:6, 0:4, 1:4)
1. "D" neděle 15.9.2013 Ústí nad Labem Slovan Louny 1:10
(0:6, 1:3, 0:1)
2. "C" sobota 21.9.2013 Kobra Ústí nad Labem 4:3
(2:1, 1:1, 1:1)
2. "D" sobota 21.9.2013 Most Ústí nad Labem 5:7
(1:3, 3:2, 1:2)
3. "C" středa 25.9.2013 Ústí nad Labem PZ Kladno 9:2
(1:0, 4:1, 4:1)
3. "D" čtvrtek 26.9.2013 Ústí nad Labem Děčín 7:6
(2:3, 3:1, 1:0)
4. "C" sobota 28.9.2013 Hvězda Praha Ústí nad Labem 7:3
(1:0, 3:2, 3:1)
4. "D" sobota 28.9.2013 Ústí nad Labem Děčín 5:8
(1:1, 3:7, 1:0)
5. "C" sobota 5.10.2013 Ústí nad Labem Sparta 0:13
(0:9, 0:3, 0:1)
5. "C" sobota 5.10.2013 Kladno Ústí nad Labem 9:8
6. "C" sobota 12.10.2013 Litvínov Ústí nad Labem 4:2
6. "D" sobota 12.10.2013 Ústí nad Labem Litoměřice 4:8
7. "D" sobota 19.10.2013 Litvínov Ústí nad Labem 7:3
(2:2, 5:1, 0:0)
7. "C" sobota 19.10.2013 Ústí nad Labem Kladno 1:10
(0:5, 0:4, 1:1)
8. "C" středa 23.10.2013 Chomutov Ústí nad Labem 16:3
(5:1, 7:0, 4:2)
9. "C" sobota 26.10.2013 Ústí nad Labem Litoměřice 2:2
(2:0, 0:0, 0:2)
8. "D" neděle 27.10.2013 Ústí nad Labem Draci Bílina 3:6
(2:3, 1:2, 0:1)
9. "D" pondělí 28.10.2013 Roudnice Ústí nad Labem 14:2
(5:0, 4:1, 5:1)
10. "C" pondělí 28.10.2013 Karlovy Vary Ústí nad Labem 12:0
(2:0, 6:0, 4:0)
11. "C" středa 30.10.2013 Ústí nad Labem Kobra 1:5
(1:1, 0:2, 0:2)
10. "D" středa 30.10.2013 Slovan Louny Ústí nad Labem 7:7
(4:1, 1:2, 2:4 )
12. "C" sobota 2.11.2013 PZ Kladno Ústí nad Labem 6:2
(2:0, 4:0, 0:2)
11. "D" sobota 2.11.2013 Ústí nad Labem Most 4:7
(1:2, 2:2, 1:3)
13. "C" středa 6.11.2013 Ústí nad Labem Hvězda Praha 3:4
(0:0, 2:3, 1:1)
12."D" sobota 16.11.2013 Děčín Ústí nad Labem 7:4
(1:1, 4:2, 2:1)
14. "C" sobota 16.11.2013 Sparta Ústí nad Labem 9:0
(1:0, 4:0, 4:0)
13. "D" sobota 23.11.2013 Děčín Ústí nad Labem 10:2
(2:2, 3:0, 5:0)
15. "C" sobota 23.11.2013 Ústí nad Labem Litvínov 1:9
(0:3, 0:5, 1:1)
16. "C" sobota 30.11.2013 Kladno Ústí nad Labem 2:0
(1:0, 0:0, 1:0)
14. "D" pondělí 2.12.2013 Ústí nad Labem Kladno 11:4
(3:2, 4:0, 4:2)
17. "C" středa 4.12.2013 Ústí nad Labem Chomutov 2:4
15. "D" čtvrtek 5.12.2013 Litoměřice Ústí nad Labem 1:6
(0:3, 0:1, 1:2)
18. "C" sobota 7.12.2013 Litoměřice Ústí nad Labem 8:4
(4:1, 3:0, 1:4)
16. "D" sobota 7.12.2013 Ústí nad Labem Litvínov 0:7
(0:2, 0:3, 0:2)
19. "C" sobota 14.12.2013 Ústí nad Labem Karlovy Vary 0:10
(0:4, 0:1, 0:5)
17. "D" sobota 14.12.2013 Draci Bílina Ústí nad Labem 10:1
(0:0, 4:1, 6:0)
20. "C" sobota 21.12.2013 Kobra Ústí nad Labem 6:3
(3:1, 3:0, 0:2)
18. "D" sobota 21.12.2013 Ústí nad Labem Roudnice 1:7
(0:3, 1:2, 0:2)
21. "C" sobota 28.12.2013 Ústí nad Labem PZ Kladno 4:4
(3:1, 1:1, 0:2 )
22. "C" sobota 4.1.2014 Hvězda Praha Ústí nad Labem 2:1
(1:1, 1:0, 1:0)
II. část 1."D" sobota 4.1.2014 Tachov-M. Lázně Ústí nad Labem 9:2
(3:0, 3:1, 3:1)
23. "C" středa 8.1.2014 Ústí nad Labem Sparta 1:8
(1:2, 0:3, 0:3)
24. "C" sobota 11.1.2014 Litvínov Ústí nad Labem 8:1
(2:0, 3:1, 3:0)
II. část 2. "D" neděle 12.1.2014 Ústí nad Labem Litoměřice 12:6
(3:2, 2:2, 7:2)
25. "C" sobota 18.1.2014 Ústí nad Labem Kladno 4:11
(0:2, 3:4, 1:5)
II. část 3. "D" sobota 18.1.2014 Chomutov Ústí nad Labem 3:7
(1:3, 2:3, 0:1)
26. "C" sobota 25.1.2014 Chomutov Ústí nad Labem 4:2
(0:0, 0:2, 4:0)
27. "C" pátek 31.1.2014 Ústí nad Labem Litoměřice 0:1
(0:0, 0:0, 0:1)
28. "C" sobota 1.2.2014 Karlovy Vary Ústí nad Labem 8:1
(3:0, 3:0, 2:1)
II. část 5. "D" sobota 1.2.2014 Cheb Ústí nad Labem 8:5
(3:3, 0:1, 5:1)
29. "C" sobota 8.2.2014 Ústí nad Labem Kobra 1:2
(0:0, 0:2, 1:0)
II. část 6. sobota 8.2.2014 Ústí nad Labem Kladno 11:5
30. středa 12.2.2014 PZ Kladno Ústí nad Labem 4:4
(0:1, 2:3, 2:0 )
II. část 7. "D" sobota 15.2.2014 Ostrov Ústí nad Labem 3:14
(0:3, 1:7, 2:4)
31. "C" sobota 15.2.2014 Ústí nad Labem Hvězda Praha 6:0
(3:0, 2:0, 1:0)
32. "C" sobota 22.2.2014 Sparta Ústí nad Labem 10:2
(4:0, 1:1, 5:1)
II. část 8. "D" sobota 22.2.2014 Děčín Ústí nad Labem 3:4
(1:1, 2:2, 0:1)
II. část 4. "D" pondělí 24.2.2014 Ústí nad Labem Slovan Louny 6:6
(3:5, 2:1, 1:0)
33. "C" sobota 1.3.2014 Ústí nad Labem Litvínov 2:8
(0:1, 1:6, 1:1)
II. část 9. "D" neděle 2.3.2014 Rakovník Ústí nad Labem 6:6
(1:1, 3:3, 2:2)
34. "C" sobota 8.3.2014 Kladno Ústí nad Labem 5:4
(0:2, 3:0, 2:3)
II. část 10. "D" sobota 8.3.2014 Sokolov Ústí nad Labem 14:2
(4:1, 4:1, 6:0)
35. "C" sobota 15.3.2014 Ústí nad Labem Chomutov 2:5
(2:1, 0:2, 0:2)
II. část 11. "D" neděle 16.3.2014 Ústí nad Labem Most 4:4
(1:1, 1:1, 2:2)
36. "C" sobota 22.3.2014 Litoměřice Ústí nad Labem 1:6
(0:2, 0:2, 1:2 )
 
Aktuálně na webu

Aktualizuj si playlist Slovanu na domácích zápasech

Ú s t í n/L. - Chodíte pravidelně na utkání Slovanu a chcete upravit playlist, který se hraje na... Celý článek

Kniha o historii Slovanu

Ú s t í n/L. - Počtěte si na letních prázdninách o historii Slovanu. Knihu si můžete stáhnout v... Celý článek

Soutěžte s námi o permici

Ú s t í n/L. - Soutěžte s námi na facebookových stránkách o permanentní vstupenku na nadcházející... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv