HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018

1. liga 2010-2011

KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. středa 15.9.2010 Ústí nad Labem Tábor 3:1
(1:0, 1:0, 1:1)
2. sobota 18.9.2010 Ústí nad Labem Chomutov 5:4P
(2:1, 1:3, 1:0 - 1:0)
3. středa 22.9.2010 Znojmo Ústí nad Labem 3:4sn
(0:2, 1:0, 2:1 - 0:0 - 0:1)
4. sobota 25.9.2010 Ústí nad Labem Jihlava 2:3
(0:0, 2:2, 0:1)
5. středa 29.9.2010 Benátky n. J. Ústí nad Labem 0:5
(0:0, 0:4, 0:1)
6. sobota 2.10.2010 Ústí nad Labem Písek 4:1
(3:1, 0:0, 1:0)
7. středa 6.10.2010 Olomouc Ústí nad Labem 1:3
(1:1, 0:0, 0:2)
8. sobota 9.10.2010 Ústí nad Labem Chrudim 3:1
(0:0, 1:0, 2:1)
9. středa 13.10.2010 Litoměřice Ústí nad Labem 4:3P
(0:3, 1:0, 2:0 - 1:0)
10. sobota 16.10.2010 Ústí nad Labem Kadaň 6:2
(0:1, 3:0, 3:1)
11. středa 20.10.2010 Třebíč Ústí nad Labem 5:4sn
(1:1, 1:2, 2:1 - 0:0 - 1:0)
12. sobota 23.10.2010 Ústí nad Labem Havlíčkův Brod 8:4
(3:1, 3:2, 2:1)
13. středa 27.10.2010 Beroun Ústí nad Labem 3:2sn
(1:1, 1:1, 0:0 - 0:0 - 1:0)
14. sobota 30.10.2010 Ústí nad Labem Hr. Králové 2:4
(1:2, 0:2, 1:0)
15. středa 3.11.2010 Vrchlabí Ústí nad Labem 1:2sn
(1:0, 0:0, 0:1 - 0:0 - 0:1)
16. sobota 6.11.2010 Tábor Ústí nad Labem 2:3P
(0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
17. středa 10.11.2010 Chomutov Ústí nad Labem 4:5P
(1:1, 2:1, 1:2 - 0:1)
18. pondělí 15.11.2010 Ústí nad Labem Znojmo 2:0
(0:0, 1:0, 1:0)
19. středa 17.11.2010 Jihlava Ústí nad Labem 1:3
(0:0, 0:1, 1:2)
20. sobota 20.11.2010 Ústí nad Labem Benátky n. J. 6:0
(0:0, 2:0, 4:0)
21. středa 24.11.2010 Písek Ústí nad Labem 5:4sn
(3:4, 1:0, 0:0 - 0:0 - 1:0)
22. sobota 27.11.2010 Ústí nad Labem Olomouc 1:2
(0:2, 0:0, 1:0)
23. pondělí 29.11.2010 Chrudim Ústí nad Labem 3:4sn
(1:1, 1:1, 1:1 - 0:0 - 0:1)
24. středa 1.12.2010 Ústí nad Labem Litoměřice 2:1P
(0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
25. sobota 4.12.2010 Kadaň Ústí nad Labem 0:1
(0:1, 0:0, 0:0)
26. středa 8.12.2010 Ústí nad Labem Třebíč 3:2sn
(0:1, 1:1, 1:0 - 0:0 - 1:0)
27. sobota 11.12.2010 Havlíčkův Brod Ústí nad Labem 2:0
(1:0, 1:0, 0:0)
28. středa 15.12.2010 Ústí nad Labem Beroun 4:1
(1:0, 1:1, 2:0)
29. sobota 18.12.2010 Hr. Králové Ústí nad Labem 2:4
(1:1, 1:1, 0:2)
30. pondělí 20.12.2010 Ústí nad Labem Vrchlabí 6:0
(3:0, 2:0, 1:0)
31. pondělí 27.12.2010 Ústí nad Labem Havlíčkův Brod 4:2
(3:0, 0:0, 1:2)
32. středa 29.12.2010 Chomutov Ústí nad Labem 3:2
(1:1, 1:0, 1:1)
33. středa 5.1.2011 Ústí nad Labem Znojmo 10:1
(1:0, 6:1, 3:0)
34. sobota 8.1.2011 Ústí nad Labem Jihlava 4:2
(0:0, 1:1, 3:1)
35. pondělí 10.1.2011 Hr. Králové Ústí nad Labem 3:4
(0:2, 2:2, 1:0)
36. středa 12.1.2011 Ústí nad Labem Olomouc 0:3
(0:1, 0:1, 0:1)
37. sobota 15.1.2011 Beroun Ústí nad Labem 2:6
(0:2, 1:1, 1:3)
38. středa 19.1.2011 Havlíčkův Brod Ústí nad Labem 1:3
(0:0, 0:0, 1:3)
39. sobota 22.1.2011 Ústí nad Labem Chomutov 6:2
(3:0, 3:1, 0:1)
40. středa 26.1.2011 Znojmo Ústí nad Labem 1:3
(0:1, 0:1, 1:1)
41. sobota 29.1.2011 Jihlava Ústí nad Labem 3:2sn
(2:2, 0:0, 0:0 - 0:0 - 1:0)
42. středa 2.2.2011 Ústí nad Labem Hr. Králové 7:2
(3:1, 3:1, 1:0)
43. sobota 5.2.2011 Olomouc Ústí nad Labem 5:2
(2:1, 1:1, 2:0)
44. pondělí 7.2.2011 Ústí nad Labem Beroun 3:2sn
(1:2, 1:0, 0:0 - 0:0 - 1:0)
ČF1 pátek 18.2.2011 Ústí nad Labem Vrchlabí 4:2
(0:1, 2:0, 2:1)
ČF2 sobota 19.2.2011 Ústí nad Labem Vrchlabí 0:1sn
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0 - 0:1)
ČF3 úterý 22.2.2011 Vrchlabí Ústí nad Labem 3:2
(0:0, 1:0, 2:2)
ČF4 středa 23.2.2011 Vrchlabí Ústí nad Labem 1:2P
(0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
ČF5 sobota 26.2.2011 Ústí nad Labem Vrchlabí 5:0
(1:0, 2:0, 2:0)
ČF6 pondělí 28.2.2011 Vrchlabí Ústí nad Labem 3:4
(0:0, 3:1, 0:3)
SF1 pondělí 7.3.2011 Ústí nad Labem Havlíčkův Brod 4:2
(3:0, 1:2, 0:0)
SF2 úterý 8.3.2011 Ústí nad Labem Havlíčkův Brod 4:2
(0:1, 1:1, 3:0)
SF3 pátek 11.3.2011 Havlíčkův Brod Ústí nad Labem 4:5
(3:0, 1:2, 0:3)
SF4 sobota 12.3.2011 Havlíčkův Brod Ústí nad Labem 2:5
(1:2, 1:1, 0:2)
F1 pondělí 21.3.2011 Ústí nad Labem Chomutov 2:1
(0:0, 2:0, 0:1)
F2 úterý 22.3.2011 Ústí nad Labem Chomutov 5:4
(3:1, 0:1, 2:2)
F3 pátek 25.3.2011 Chomutov Ústí nad Labem 2:3
(1:0, 1:1, 0:2)
F4 sobota 26.3.2011 Chomutov Ústí nad Labem 1:4
(0:0, 1:3, 0:1)
B1 středa 6.4.2011 Ml.Boleslav Ústí nad Labem 0:4
(0:0, 0:3, 0:1)
B2 čtvrtek 7.4.2011 Ml.Boleslav Ústí nad Labem 3:2
(0:0, 2:1, 1:1)
B3 neděle 10.4.2011 Ústí nad Labem Ml.Boleslav 4:5P
(2:2, 2:1, 0:1- 0:1)
B4 pondělí 11.4.2011 Ústí nad Labem Ml.Boleslav 2:4
(1:0, 1:1, 0:3)
B5 středa 13.4.2011 Ml.Boleslav Ústí nad Labem 1:4
(1:0, 0:3, 0:1)
B6 pátek 15.4.2011 Ústí nad Labem Ml.Boleslav 3:2
(0:0, 2:1, 1:1)
B7 neděle 17.4.2011 Ml.Boleslav Ústí nad Labem 4:1
(2:0, 0:0, 2:1)
 
Aktuálně na webu

Začíná předprodej permanentek!

Ú s t í n/L. - Prodej permanentních vstupenek začne v pondělí 16. července 2018. Rezervace míst pro... Celý článek

Chci na ledě trávit co nejvíce času, říká Roman Navarra

Roman Navarra se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, chce být platným členem týmu a navýšit... Celý článek

Slovan zahájí sezónu doma s Třebíčí

Jako v minulé sezóně do play-off první ligy postoupí prvních osm týmů, což znamená, že ani v... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv