Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - LHK Jestřábi Prostějov 28. 9. 2020 od 16:00 hod.

Krajský přebor elévů 2008/09 - 3. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | tabulka | statistiky: z.část, play-off Dorost:  soupiska | zápasy | tabulka | statistiky: z.část, play-off
9.třída:  soupiska | zápasy 8.třída:  soupiska | zápasy
7.třída:  soupiska | zápasy 6.třída:  soupiska | zápasy
5.třída:  soupiska | zápasy 4.třída:  soupiska | zápasy
3.třída:  soupiska | zápasy 2.třída:  soupiska | zápasy
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. neděle 26.10.2008 Ústí nad Labem Litvínov 5:9
(1:3, 2:5, 2:1)
2. neděle 26.10.2008 Varnsdorf Ústí nad Labem 4:2
(0:1, 1:0, 3:1)
4. sobota 8.11.2008 Ústí nad Labem Karlovy Vary 9:5
(4:2, 3:1, 2:2)
3. sobota 8.11.2008 Teplice Huskies Ústí nad Labem 5:5
(3:1, 2:1, 0:3)
5. sobota 15.11.2008 Kohouti Česká Lípa Ústí nad Labem 4:1
(1:0, 2:1, 1:0)
6. sobota 15.11.2008 Ústí nad Labem Chomutov A 11:8
(2:2, 6:2, 3:4)
7. neděle 23.11.2008 Ústí nad Labem Kadaň 6:3
(2:1, 3:0, 1:2)
8. neděle 23.11.2008 Varnsdorf Ústí nad Labem 8:2
(5:1, 1:1, 2:0)
9. sobota 29.11.2008 Draci Bílina Ústí nad Labem 8:6
(2:2, 3:1, 3:3)
10. sobota 29.11.2008 Ústí nad Labem Klášterec n. O. 9:2
(5:0, 1:1, 3:1)
11. sobota 6.12.2008 Draci Bílina Ústí nad Labem 5:4
(1:2, 4:1, 0:1)
12. sobota 6.12.2008 Ústí nad Labem Roudnice 5:9
(2:4, 2:3, 1:2)
13. neděle 14.12.2008 Ústí nad Labem Litvínov 6:5
(1:1, 2:3, 3:1)
14. neděle 14.12.2008 Varnsdorf Ústí nad Labem 3:3
(1:2, 0:0, 2:1)
15. sobota 10.1.2009 Chomutov B Ústí nad Labem 2:7
(0:5, 0:2, 2:0)
16. sobota 10.1.2009 Ústí nad Labem Draci Bílina 1:2
(0:1, 1:0, 0:1)
17. sobota 17.1.2009 Most Ústí nad Labem 6:4
(1:0, 4:1, 1:3)
18. sobota 17.1.2009 Ústí nad Labem Roudnice 5:7
(1:3, 3:1, 0:2)
19. neděle 25.1.2009 Ústí nad Labem Chomutov B 5:3
(3:0, 1:1, 1:2)
20. neděle 25.1.2009 Kadaň Ústí nad Labem 4:4
(0:1, 2:1, 2:2)
21. sobota 31.1.2009 Karlovy Vary Ústí nad Labem 2:7
(1:4, 1:1, 0:2)
22. sobota 31.1.2009 Ústí nad Labem Chomutov B 4:5
(1:3, 2:1, 1:1)
23. sobota 7.2.2009 Kohouti Česká Lípa Ústí nad Labem 8:3
(3:1, 2:0, 3:2)
24. sobota 7.2.2009 Ústí nad Labem Teplice Huskies   h
25. sobota 14.2.2009 Ústí nad Labem Děčín 9:5
(5:2, 3:3, 1:0)
26. sobota 14.2.2009 Chomutov B Ústí nad Labem 17:30 h
27. sobota 21.2.2009 Slovan Louny Ústí nad Labem 4:2
(2:0, 2:2, 0:0)
28. sobota 21.2.2009 Ústí nad Labem Most 0:7
(0:3, 0:4, 0:0)
29. sobota 28.2.2009 Klášterec n. O. Ústí nad Labem   h
30. sobota 28.2.2009 Děčín Ústí nad Labem 5:4
(3:0, 1:3, 1:1)
Mládež
  1. Filozofie a kodex klubu
  2. Realizační týmy
  3. Nábor mládeže
  4. Hockey shop
  5. Rozcestník mládeže
  6. Junioři
  7. Dorost
  8. 9.třída
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
  16. Přeshraniční spolupráce
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Daniel Vrdlovec zpět ve Slovanu!

Ú s t í n/L. - Hlásíme novou posilu a všem moc dobře známou. Do Slovanu přichází útočník Daniel... Celý článek

7. třída: Sedmáci znovu bez bodu, nestačili na Karlovy Vary

Ú s t í n/L. - Sedmáci už po třetí za sebou nezískali ani bod. Tentokrát nestačili na Karlovy Vary,... Celý článek

Na ústecký led přijedou jestřábi z Prostějova

Ú s t í n/L. - V den Svatého Václava přivítáme na našem ledě jestřáby z Prostějova. Slovan bude... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv