CHA Liga: HC Frýdek-Místek - HC Slovan Ústí nad Labem 5:3 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Chrudim 1:6

Krajská liga přípravek 2018/19 - 4. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
Dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
16. sobota 15.12.2018 Draci Bílina Ústí nad Labem 1:23
(0:9, 1:2, 0:12)
6. sobota 20.10.2018 Chomutov Ústí nad Labem 10:11
(2:5, 3:3, 5:3)
5. sobota 20.10.2018 Klášterec n. O. Ústí nad Labem 3:10
(0:4, 3:5, 0:1)
10. sobota 10.11.2018 Ústí nad Labem Kadaň 21:9
(6:3, 6:4, 9:2)
7. neděle 4.11.2018 Ústí nad Labem Most B 8:8
(4:1, 2:6, 2:1)
21. sobota 26.1.2019 Ústí nad Labem Chomutov 2:7
(1:1, 1:5, 0:1)
22. sobota 2.2.2019 Litoměřice Ústí nad Labem 2:7
(0:4, 1:1, 1:2)
8. neděle 4.11.2018 Ústí nad Labem Slovan Louny 11:6
(5:3, 2:1, 4:2)
20. neděle 20.1.2019 Děčín Ústí nad Labem 6:6
(2:4, 2:2, 2:0)
13. neděle 2.12.2018 Ústí nad Labem Draci Bílina 16:5
(5:2, 3:2, 8:1)
15. sobota 15.12.2018 Most Ústí nad Labem 4:5
(1:2, 1:1, 2:2)
23. neděle 3.2.2019 Ústí nad Labem Slovan Louny 3:5
(1:2, 1:1, 1:2)
9. sobota 10.11.2018 Slovan Louny Ústí nad Labem 20:4
(5:0, 7:3, 8:1)
25. sobota 16.2.2019 Kadaň Ústí nad Labem 7:4
(1:0, 4:1, 2:3)
27. sobota 2.3.2019 Most Ústí nad Labem 5:4
(3:2, 1:0, 1:2)
26. neděle 24.2.2019 Ústí nad Labem Litvínov 4:4
(1:1, 3:0, 0:3)
18. sobota 5.1.2019 Klášterec n. O. Ústí nad Labem 1:4
(0:2, 1:1, 0:1)
11. sobota 17.11.2018 Slovan Louny B Ústí nad Labem 12:3
(3:1, 2:1, 7:1)
24. sobota 9.2.2019 Ústí nad Labem Draci Bílina 8:3
(3:2, 3:1, 2:0)
17. sobota 5.1.2019 Ústí nad Labem Roudnice 4:3
(1:0, 1:2, 2:1)
2. sobota 29.9.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 16:2
(3:1, 8:0, 5:1)
14. neděle 2.12.2018 Ústí nad Labem Most 16:2
(5:0, 5:1, 6:1)
19. sobota 12.1.2019 Ústí nad Labem Chomutov B 2:2
(0:0, 0:1, 2:1)
12. sobota 17.11.2018 Děčín Ústí nad Labem 21:1
(8:0, 5:1, 8:0)
1. sobota 29.9.2018 Ústí nad Labem Draci Bílina 17:1
(2:1, 7:0, 8:0)
Mládež
  1. Filozofie a kodex klubu
  2. Realizační týmy
  3. Nábor mládeže
  4. Hockey shop
  5. Rozcestník mládeže
  6. Junioři
  7. Dorost
  8. 9.třída
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
  16. Přeshraniční spolupráce
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

3. třída: Ústí porazilo i Kadaň

Ú s t í n/L. - Žáci ústecké třetí třídy dokázali v dalším zápase porazit také soupeře z Kadaně.... Celý článek

3. třída: Výhra nad Děčínem

Ú s t í n/L. - Ústecká třetí třída dokázala v tomto zápase porazit stejně starý výběr Děčína celkem... Celý článek

5. třída: V derby nestačilo Ústí na Děčín

Ú s t í n/L. - Žáci ústecké páté třídy v dalším zápase nestačili na stejně starý výběr Děčína.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv