Chance Liga: AZ RESIDOMO Havířov - HC Slovan Ústí nad Labem 6:3

Liga starších žáků "A"

Vybrat sezónu
St.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
Ml.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy | web
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
30. sobota 3.3.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 4:15
(1:5, 2:4, 1:6)
8. neděle 15.10.2017 Ústí nad Labem Karlovy Vary 1:11
(0:7, 1:3, 0:1)
12. sobota 4.11.2017 Kladno Ústí nad Labem 4:8
(0:2, 2:1, 2:5)
23. středa 21.2.2018 PZ Kladno Ústí nad Labem 6:7
(2:4, 1:2, 3:1)
2. sobota 16.9.2017 Ústí nad Labem Chomutov 6:6
(3:1, 2:4, 1:1)
19. neděle 17.12.2017 Děčín Ústí nad Labem 3:6
(0:3, 2:2, 1:1 )
14. sobota 18.11.2017 Ústí nad Labem Mannheim 2:6
(0:4, 1:1, 1:1)
15. sobota 25.11.2017 Ústí nad Labem Kladno 1:6
(0:0, 0:1, 1:5)
17. středa 8.11.2017 Litvínov Ústí nad Labem 7:5
(4:1, 1:2, 2:2)
25. středa 31.1.2018 Ústí nad Labem Litvínov 7:5
(1:3, 4:1, 2:2)
9. sobota 21.10.2017 Ústí nad Labem Litvínov 1:5
(0:1, 1:1, 0:3)
22. neděle 8.10.2017 Mannheim Ústí nad Labem 11:4
(4:1, 6:1, 1:2)
18. sobota 16.12.2017 Ústí nad Labem Chomutov 5:4
(1:1, 0:2, 4:1)
3. neděle 17.9.2017 Děčín Ústí nad Labem 3:4
(0:3, 1:0, 2:1)
20. sobota 6.1.2018 Ústí nad Labem PZ Kladno 8:3
(1:1, 4:1, 3:2)
26. neděle 11.2.2018 Chomutov Ústí nad Labem 8:3
(2:1, 4:2, 2:0)
6. sobota 7.10.2017 Mannheim Ústí nad Labem 6:3
(2:2, 2:1, 2:0)
31. neděle 18.3.2018 Ústí nad Labem Kladno 6:3
(3:2, 2:0, 1:1)
16. sobota 2.12.2017 Karlovy Vary Ústí nad Labem 5:3
(1:1, 1:2, 3:0)
7. sobota 14.10.2017 Kladno Ústí nad Labem 10:2
(2:0, 3:0, 5:2)
4. středa 13.9.2017 Ústí nad Labem PZ Kladno 9:2
(0:0, 3:2, 6:0)
28. středa 14.2.2018 Kladno Ústí nad Labem 9:2
(2:1, 3:1, 4:0)
10. čtvrtek 26.10.2017 Chomutov Ústí nad Labem 8:2
(3:2, 1:0, 4:0)
11. sobota 28.10.2017 Ústí nad Labem Děčín 5:2
21. neděle 14.1.2018 Litoměřice Ústí nad Labem 4:2
(2:0, 2:1, 0:0 )
24. sobota 3.2.2018 Ústí nad Labem Karlovy Vary 3:2
(2:0, 1:0, 0:2)
5. čtvrtek 28.9.2017 Litoměřice Ústí nad Labem 1:2
(0:1, 1:1, 0:0)
29. neděle 19.11.2017 Ústí nad Labem Mannheim 1:2
(1:0, 0:1, 0:1)
1. sobota 9.9.2017 Litvínov Ústí nad Labem 7:1
(2:0, 3:1, 2:0)
13. neděle 12.11.2017 Ústí nad Labem Litoměřice 3:1
(0:1, 1:0, 2:0)
32. úterý 20.3.2018 Karlovy Vary Ústí nad Labem 2:1
(0:1, 2:0, 0:0)
27. sobota 17.2.2018 Ústí nad Labem Děčín 8:0
(3:0, 2:0, 3:2)
Mládež
  1. Rozcestník mládeže
  2. Přeshraniční spolupráce
  3. Nábor mládeže
  4. Hokejová škola
  5. Hockey shop
  6. Realizační týmy
  7. Junioři
  8. Dorost
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Dorost přestřílel a porazil Kralupy

Kralupy nad Vltavou - Ústečtí dorostenci v rámci šestého kola odehráli zápas na ledě Kralup. Slovan... Celý článek

Máme dobré mužstvo, věří Jiří Severa

Ačkoli se Slovanu momentálně příliš nedaří, útočník Jiří Severa nehází flintu do žita. Věří, že... Celý článek

Novým asistentem Slovanu M.Štěpánek

Ú s t í n/L. - Novým asistentem Tomáše Mareše byl dnes jmenován Martin Štěpánek. Ústecký odchovanec... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv