HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018

Liga mladších žáků 2017/18 - 6. třída

Vybrat sezónu
St.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
Ml.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy | web
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
6. sobota 7.10.2017 Mannheim Ústí nad Labem 19:1
(5:0, 8:0, 6:1)
23. středa 21.2.2018 PZ Kladno Ústí nad Labem 13:2
(3:0, 6:2, 4.2)
22. neděle 8.10.2017 Mannheim Ústí nad Labem 12:1
(1:0, 3:1, 8:0)
11. sobota 28.10.2017 Ústí nad Labem Děčín 11:5
(3:1, 4:2, 4:2)
27. středa 14.3.2018 Ústí nad Labem Děčín 11:0
(3:0, 2:0, 6:0)
5. čtvrtek 28.9.2017 Litoměřice Ústí nad Labem 9:2
(4:1, 2:1, 3:0)
12. sobota 4.11.2017 Kladno Ústí nad Labem 9:2
(2:0, 2:1, 5:1)
4. středa 13.9.2017 Ústí nad Labem PZ Kladno 7:4
(3:1, 3:1, 1:2)
32. neděle 25.3.2018 Karlovy Vary Ústí nad Labem 7:4
(3:1, 2:2, 2:1)
7. sobota 14.10.2017 Kladno Ústí nad Labem 7:2
(2:1, 3:0, 2:1)
21. neděle 14.1.2018 Litoměřice Ústí nad Labem 7:0
(2:0, 2:0, 3:0)
28. neděle 25.2.2018 Kladno Ústí nad Labem 6:4
(2:1, 2:0, 2:3)
16. sobota 2.12.2017 Karlovy Vary Ústí nad Labem 6:3
(0:3, 0:3, 3:0)
24. sobota 3.2.2018 Ústí nad Labem Karlovy Vary 6:2
(2:1, 1:1, 3:0)
25. středa 31.1.2018 Ústí nad Labem Litvínov 5:6
(1:0, 1:3, 3:3)
9. sobota 21.10.2017 Ústí nad Labem Litvínov 4:8
(1:2, 1:3, 2:3)
13. neděle 12.11.2017 Ústí nad Labem Litoměřice 4:5
(1:2, 0:2, 3:1)
10. čtvrtek 26.10.2017 Chomutov Ústí nad Labem 4:1
(0:0, 2:1, 2:0)
8. neděle 15.10.2017 Ústí nad Labem Karlovy Vary 3:7
(0:3, 1:2, 2:2)
15. sobota 25.11.2017 Ústí nad Labem Kladno 3:3
(1:1, 0:2, 2:0)
26. neděle 11.2.2018 Chomutov Ústí nad Labem 3:3
(2:2, 1:0, 0:1)
2. sobota 16.9.2017 Ústí nad Labem Chomutov 2:9
(0:2, 1:3, 1:4)
3. neděle 17.9.2017 Děčín Ústí nad Labem 2:6
(1:2, 0:4, 1:0)
19. neděle 17.12.2017 Děčín Ústí nad Labem 2:5
(0:1, 1:1, 1:3)
1. sobota 9.9.2017 Litvínov Ústí nad Labem 2:4
(1:1, 0:1, 1:2)
18. sobota 16.12.2017 Ústí nad Labem Chomutov 1:12
(0:3, 0:5, 1:4)
29. neděle 19.11.2017 Ústí nad Labem Mannheim 1:8
(0:1, 0:3, 1:4)
31. neděle 18.3.2018 Ústí nad Labem Kladno 1:8
(0:0, 1:4, 0:4)
17. středa 8.11.2017 Litvínov Ústí nad Labem 1:6
(0:0, 0:3, 1:3)
20. sobota 6.1.2018 Ústí nad Labem PZ Kladno 1:6
(0:1, 1:1, 0:4)
30. sobota 3.3.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 1:5
(0:2, 0:2, 1:1)
14. sobota 18.11.2017 Ústí nad Labem Mannheim 0:10
(0:2, 0:4, 0:4)
 
Aktuálně na webu

Začíná předprodej permanentek!

Ú s t í n/L. - Prodej permanentních vstupenek začne v pondělí 16. července 2018. Rezervace míst pro... Celý článek

Chci na ledě trávit co nejvíce času, říká Roman Navarra

Roman Navarra se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, chce být platným členem týmu a navýšit... Celý článek

Slovan zahájí sezónu doma s Třebíčí

Jako v minulé sezóně do play-off první ligy postoupí prvních osm týmů, což znamená, že ani v... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv