Ú s t í n/L. - Osmáci v dalším venkovním zápase zajížděli na led Děčína. Hostům se však podařilo hned v první třetině vstřelit čtyři branky. Ústečtí hokejisté se však nevzdali a během druhé třetiny snížili na rozdíl jediného gólu. V poslední třetině se jim však utkání již nepodařilo otočit, takže všechny body zůstávají v Děčíně.
ne 10. 10. 2021
HC Děčín
6:5 4:0, 0:3, 2:2

Branky a nahrávky: 2. Holec (Šubík), 7. Kváš (Novotný, Postl), 16. Kváš (Šubík), 17. Sedláček (Bozseník), 49. Šubík (Holec, Sedláček), 50. Šubík (Holec) - 24. Šafařovský (Smetana), 28. Kurnat, 40. Šafařovský (Hendrych), 59. Kváš (Hendrych, Kurnat). Rozhodčí: Brňák, Horák, Janda. Vyloučení: 0:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 35.

HC Děčín: Krátký - Postl, Doležal, Pacovský, Bozseník - Šubík V., Šubík J., Novotný, Holec, Svoboda, Sedláček, Kváš.

Ústecký Slovan s.r.o.: Ortová - Šafařovský, Maršálek, Šilhavý, Pavlík - Horyna, Smetana Císařovský, Čaloun, Kurnat, Hendrych, Goschala, Klikar, Hanusch Kváš.