Most - Vstup do utkání vyšel lépe Mostu, který si hned v první minutě připsal dvě branky, třetinu nakonec vyhrál o tři branky. V druhé třetině byl lepší Slovan a manko v jednu chvíli úplně stáhl. Ze zápasu ale nakonec vyšli lépe domácí, o všechny jejich góly se postarali členové první formace. Za ústecké se prosadili třikrát Kapusta a jednou Hůlka, Zikmund, Šedý, Kříž a Hečko.
ne 17. 10. 2021
MOSTEČTÍ LVI
9:8 4:1, 3:5, 2:2

Branky a nahrávky: 1. Butka (Holub, Kříž), 1. Butka (Holub), 14. Holub (Kříž), 20. Butka, 24. Holub (Butka), 28. Holub, 40. Kříž (Losos), 46. Kříž (Butka, Holub), 53. Butka (Holub) - 16. Kapusta (Zikmund), 26. Hůlka, 31. Zikmund (Jirota), 33. Šedý (Růžička), 36. Kapusta, 38. Kříž (Partmanová), 50. Hečko (Šedý), 53. Kapusta (Zikmund). Rozhodčí: Bertlík, Majerčin. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 46. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1, 5:2, 6:2, 6:6, 8:6, 8:7, 9:7, 9:8.

MOSTEČTÍ LVI: Škaloud - Šidelka, Šefl, Ivica, Žejdl, Šebek, Materna, Slabý - Losos, Germanov, Mach, Butka, Kříž D., Krhounek, Václavů, Holub

Ústecký Slovan s.r.o.: Hauzner - Zmítko, Huja, Pavlas, Dvořák, Růžička - Kříž Š., Jirota, Zikmund, Krinert, Hůlka, Zuna, Hečko, Partmanová, Kapusta, Šedý