Litoměřice - Mladší dorostenci Slovanu se v sobotu 6. 12. 2014 vydali na zápas do Litoměřic. Odjížděli však s velkou marodkou, a i kvůli tomu se hráčům z Ústí nad Labem nepodařilo vstřelit ani jednu branku.
so 6. 12. 2014, Kalich Arena
HC Stadion Litoměřice
7:0 1:0, 1:0, 5:0

Branky a nahrávky: 2. Mašková (Svoboda, Fábry), 31. Student (Daniel), 44. Mašková (Svoboda), 47. Daniel (Student), 54. Gunter (Svoboda, Mašková), 55. Matička (Budín), 60. Fábry (Daniel). Rozhodčí: Loesner - P. Beneš, Ševic. Vyloučení: 8:5. Bez využití. Diváci: 45. Střely na branku: 30:46 (11:10, 11:21, 8:15). Průběh utkání: 7:0.

HC Stadion Litoměřice: Skokan - Student, Opočenský, Racek, Hruška, Čapek, Budín - Daniel, Krammer, Fábry - Švalich, Matuška, Kamp - Gunter, Matička, Cerman - Poulíček, Damašek, Mašková - Vaněk, Svoboda. Trenéři: Jiří Ransdorf, Pavel Juziak.

Ústecký Slovan s.r.o.: Volke - Štěpánek, Stuchlý, Vidlička, Chmela - Klepáček, Čermák, Veselý - Janoušek, Harkabus, Šindelář - Batryn, Patera. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.

Celý zápas si vzali do rukou domácí. Ve druhé minutě otevřela skóre střetnutí Martina Mašková. Poté se první třetina odehrávala v celku poklidném tempu a obešla se bez dalších branek.

Druhé dějství bylo ze začátku bezbrankové. Vše se změnilo v jednatřicáté minutě zásluhou Libora Studenta po nahrávce od Michala Daniela.

Třetí dvacetiminutovka už byla na góly bohatší, ale šťastnější pro Litoměřice. Martina Mašková zazářila podruhé v duelu v minutě 44.

Následoval ji Michal Daniel o tři minuty později, když se čistě trefil za záda Jakuba Volkeho. Pátá branka Litoměřic padla v minutě čtyřiapadesáté a prezentoval se jím Vojtěch Gunter.

v padesáté páté minutě puk do branky bezchybně zaparkoval Michal Matička. Závěrečnou branku utkání vstřelil Zdeněk Fábry v poslední minutě.

Zápas tak skončil jasně. Litoměřičtí mladší dorostenci si nechali tři body doma po výhře 7:0 nad Slovanem Ústí nad Labem.