Kladno - Po zápase s Rytíři z Kladna následovalo v extralize mladšího dorostu pro Slovan utkání 15. kola, v rámci kterého odehráli utkání s PZ Kladno. Ačkoli od první třetiny vedlo Kladno, Slovan dokázal ve třetí třetině třemi vstřelenými brankami zápas ještě pořádně zdramatizovat. Na více než snížení to nakonec nestačilo. Všechny 3 body tak zůstávají na Kladně po vítězství tamního celku v poměru 4:3.
čt 12. 11. 2015, ČEZ Stadion
PZ Kladno
4:3 2:0, 1:1, 1:3

Branky a nahrávky: 11. Čermák (Rendla, Neiss), 17. Pokorný (Beneš, Pejchal), 40. Volráb (Jelínek, Hašek), 49. Hašek (Jelínek, Routa) – 49. Šindelář (Čermák), 56. Gottfried (Čermák, Šindelář), 59. Čermák (Harkabus, Vidlička). Rozhodčí: Barttěk – Svobodová, Ovsík. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:1. Diváci: 55. Střely na branku: 32:29 (15:6, 9:15, 8:8). Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:3.

PZ Kladno: Altrichter – Vokurka, Volráb, Beneš, Šmatlák, Pelant, Soukup – Neiss, Šimáček, Miška, Ploch, Pokorný, Routa, Čermák, Jelínek, Pejchal, Hašek, Rendla.

Ústecký Slovan s.r.o.: J. Volke – Štochl, M. Štěpánek ml., Kříž, Stuchlý, E. Mareš, Vidlička – Machulda, Harkabus, Batryn, T. Čermák, Magasanik, Šindelář, Herák, Janoušek, J. Tůma, Gottfried.