Dorost: HC VČE Hradec Králové - HC Ústečtí lvi 1:5. Cennou výhru si přivážejí z hradeckého ledu ústečtí dorostenci. Od začátku zápasu měli otěže zápasu pevně v rukou, domácím se sice za stavu 0:2 podařilo snížit, ale branka Hříbala ze 33. minuty dala hostům uklidňující náskok. Ústí zvýšilo svůj náskok na pátečního soupeře už na deset bodů.
pá 3. 12. 2004
Královští lvi Hradec Králové
1:5 1:2, 0:2, 0.1

Branky a nahrávky: 14. Marek (Kašuba) – 7. Hemiš (Pospíšil), 13. Bulva (Mach), 33. Hříbal (Koníček), 35. Fryč, 59. Kočí (Macaj). Vyloučení: 5:5. Střely: 24:29.

Královští lvi Hradec Králové: Balážik – Šandera, Milfort, John, Hanousek M., Svoboda A., Burdych, Šimoníček, Kubišta, Svoboda M., Kohout, Kozák, Kašuba, Marek, Hrčka, Vosyka.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kotrba – Pospíšil, Koníček, Kočí, Fryč, Musílek, Bartoš, Matejčik, Novák, Macaj, Bulva, Hemiš, Rubeš, Hříbal, Příhoda, Mach, Čejka, Pataky, Jarkovský.

Hned na začátku utkání se do šance dostal ústecký David Příhoda, když si vybruslil z rohu kluziště a pokusil se o zakončení tvrdým příklepem. O podobné překonání domácího Jana Balážika se snažil také Petr Macaj, ale rovněž neuspěl. O chvíli později se do šance dostal hradecký Jiří Kašuba, jenže Jaroslav Kotrba byl pozorný. Ústečtí lvi se prosadili jako první v čase 06:41. Na hranici kruhů vypálil Michal Hemiš a překvapivě dostal svůj tým do vedení. Asistenci si připsal Jakub Pospíšil. Energetici o chvíli později dostali poprvé v zápase výhodu přesilové hry, ale nepodařilo se jim dostat soupeře pod patřičný tlak. V desáté minutě zavezl domácí Šimoníček puk do útočné třetiny a přenechal Kubištovi, jenž nepříjemně vystřelil. Jaroslava Kotrbu však nepřekvapil. Hosté zvýšili své vedení na 0:2 v přesilovce. Martin Mach přihrál od mantinelu na Ondřeje Bulvu. Ten nakonec vypálil od modré a puk prosvištěl nad levým betonem Jana Balážika. Hradec se však dvoubrankovým mankem nenechal zaskočit a v čase 13:15 snížil na 1:2. Jiří Kašuba vybojoval kotouč v rohu kluziště, odkud ho poslal před bránu Jaromíru Markovi. Ten se ve výhodné pozici nemýlil. V šestnácté minutě měli Energetici znovu na kahánku. Hradecký gólman vyrobil nešťastnou chybu, když se pokoušel rozehrát puk za bránou. Svou hrubku ale vzápětí napravil akrobatickým zákrokem, kterým stačil kotouč na brankové čáře zachytit. Ústí ještě ke konci třetiny trefilo břevno domácí klece, ale skórovat se už nikomu nepodařilo. Do šaten tak obě mužstva odcházela za stavu 1:2.

Do druhé třetiny nastoupily oba týmy se stejně velkou chutí jako v úvodu zápasu. Hned ve druhé minutě prostřední části se v přesilovce do šance dostali ústečtí hráči Patr Macaj a Pavel Koníček, ale brankář Balážik obě střely vytěsnil. Dlouho se hrál rychlý hokej z jedné strany na druhou, jenže hráčům na obou stranách se nedařilo tvořit šance. Až v desáté minutě se hradecký Kohout dostal ke kotouči za brankou hostů a přihrál osamocenému Martinu Svobodovi. Tomu však šanci opět zlikvidoval ústecký Kotrba. Ve třicáté minutě jel sám na Kotrbu Jaromír Marek, ale jeho šanci zmařil Michal Hemiš nedovoleným zákrokem, který si šel hned odpykat na trestnou lavici.V přesilovce toho Energetici moc nevymysleli, a tak se slova ujali hosté. V čase 32:17 přihrál Pavel Koníček Luboši Hříbalovi a ten zvyšoval na 1:3. O chvíli později ujel hradeckým bekům Petr Fryč a poslal Ústí do tříbrankového vedení krásnou střelou pod víko. Hradec se snažil využít další početní převahu, jenže vstřelený gól Východočechů rozhodčí neuznal. Domníval se, že puk za záda Kotrby prošel dírou v síti. Do konce třetiny se již skóre neměnilo a domácí měli v kabině o čem přemýšlet.

Do třetí třetiny nastoupily oba týmy s velkým nasazením. Začátek byl opět chudý na šance. První přišla až v páté minutě poslední části. Ondřej Bulva našel volného Petra Fryče, který se ocitl úplně osamocen před prázdnou brankou. Puk se mu ale zamotal pod bruslemi. Východočeši se dostali také do několika šancí. Určitě největší měl Jiří Šimoníček, když dorážel střelu Adama Svobody. Jaroslav Kotrba však na poslední chvíli vymrštil levý beton a šanci zlikvidoval. Po vhazování se do puku opřel Vojtěch Šandera, ale trefil pouze břevno ústecké klece. V poslední desetiminutovce byl stav utkání stále 1:4. Hradci se nedařila kombinační hra, a tak se pokoušel o jednoduché nahození do třetiny soupeře. Ani to však ke gólové radosti domácích nevedlo. Konečnou podobu výsledku dal v čase 58:09 Jakub Kočí, kterému přihrál Petr Macaj.