Hned po dvou minutách zápasu vstřelil první gól domácích Bořek Ozom (na fotografii) a tím dodal celému týmu sebevědomí. Po velkém tlaku hostí se uvolnil s pukem domácí Famil Amirov a po kombinaci s Bořkem Ozomem umístil puk za záda Weberta Matěj Drha. Po 13 minutách tak vedl domácí tým 2:0. Další branka domácích přišla ve druhé třetině a opět byl jejím autorem Matěj Drha. Ani přes pět dvouminutových přesilových her, se nepodařilo umístit puk za záda Dobiáše nikomu z hráčů Tachova. V poslední části už jen domácí potvrdili jejich výhru dvěma góly. Opět se na nich podílí trojice Ozom, Amirov a Drha, kteří mají zásluhu na všech pěti gólech. Díky skvělému výkonu domácího brankáře, který vychytal čisté konto, si domácí připisují 3 body.
ne 28. 9. 2014, Ústecká Aréna
HC Tachov-Mariánské Lázně
5:0 2:0, 1:0, 2:0

Branky a nahrávky: 3. Ozom (Amirov), 13. Drha (Ozom), 35. Drha (Ozom, Amirov), 43. Ozom, 59. Ozom (Drha, Amirov). Rozhodčí: Hlinka - Armstark, Kopáč. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. Diváci: 137. Střely na branku: 28:17. Průběh utkání: 5:0.

Ústecký Slovan s.r.o.: Dobiáš – Loukota, Michajličenko, Vytejček, Drha, Moucha, Ozom, Amirov, Vico, Magasanik, Osmani, Tomáš

HC Tachov-Mariánské Lázně: Webert - Šimůnek, Kosina, Baranec, Tomek, Pultar, Ticháček, Studnička, Poncar, Pěnkava, Roth, Kysilka, Komínek, Bartoš, Kepeň

Miroslav Mach (HC Slovan Ústí nad Labem): „Jsme rádi za tři body, ale ten výkon nebyl takový jaký si představujeme. Je začátek sezóny, takže hráči se musí hodně zlepšovat."

Milan Král (HC Tachov - Mar. Lázně): „Domácí byli lepší po všech stránkách po celou dobu zápasu."