Starší dorostenci přehráli Kladno
28.09.2012 | Jan Prošek

Starší dorostenci přehráli Kladno

Ú s t í n/L. - Do Ústí přijel tým PZ Kladno. Hosté se ujali vedení, ale poté se děly věci. Ústecký gólman Burkovec kvalitním výkonem položil základ domácímu úspěchu. Žlutomodří borci vstřelili šest branek a rozhodli o výhře 6:1.

3. kolo
pátek 28. 9. 2012, 17:00 h
6:1
(0:1, 3:0, 3:0)
 

Branky a nahrávky: 25. Kopta, 32. Straka (Kopta), 40. Navarra (Trončinský, Procházka), 45. Procházka (Navarra), 52. Straka (Klement), 58. Vondráček (Klement, Kopta). Rozhodčí: Petružálek - Kilian, Ptáček. Vyloučení: 4:8. Využití: 1:0. Diváci: 137. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 6:1.

Ústí nad Labem: Burkovec - Šimanovský, Trončinský, Straka, Klement, Hucek, Melichar, Řídel, Procházka, Chovanec, Kopta, Vondráček, Navarra, Kment, Koval, Šváb, Kašek, Gruber

PZ Kladno: Frolík - Dolejší, Fikáček, Bakula, Převrátil, Exner, Procházka, Filip, Bodon, Puml, Horvát, Černý, Hyml, Husník, Hanuš, Bednář, Cigánik, Čelikovský, Švec

Komentář

Začátek zápasu proti týmu PZ Kladno se odehrál v rychlém tempu. První branku vstřelili hosté, jmenovitě se prosadil Puml. Vedli 1:0. Domácí ale byli při chuti a snažili se dorovnat krok. K dispozici měli i početní výhodu, kterou ovšem ve vyrovnání nepřetavili. Více zajímavých momentů první třetina nepřinesla.

Ve druhé třetině domácí přidali, a tak přišlo vyrovnání. Koptova rána se ukázala být jako gólová. Kladno sice branku inkasovalo, ale na jeho hře to znát nebylo. Brankář žlutomodrého komanda Burkovec musel být neustále ve střehu. Ústečtí hráli v oslabení, v čase 31:57 Strakavyužil Koptovu přihrávku a domácí se dostali do vedení. Další přesilovka domácích byla využita. V poslední minutě druhé třetiny skóroval Navarra, který po asistenci Trončinského a Procházky vylepšil stav zápasu na 3:1.

Ve třetí třetině pokračovala převaha domácího týmu. V polovině periody domácí dopravili puk do branky znovu. Jenže stejně jako o pár minut dříve nebyla branka uznána. Ústí vedlo 4:1, to odpovídalo průběhu hry. V čase 51:38 skóroval domácí Straka, jednalo o branku po krásné akci. Využil Klementovu přihrávku a vylepšil náskok na 5:1. Šestou branku domácího týmu vstřelil Vondráček.

Fotogalerie

Brankář Buly Gruber Kladenští hráči Kladno Melichar Procházka Smečka
 
Statistiky hráčů
Související články
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Slovan včera na hokej.cz

Ú s t í n/L. - Ústecký celek byl včera součástí rubriky s názvem Tohle je váš den. Jako první... Celý článek

Hlasuj o novém maskotovi Slovanu!

Ú s t í n/L. - Dlouho očekávaná možnost vybrat si maskota, je tu! Fanoušci budou mít možnost v... Celý článek

Aleš Furch zhodnotil venkovní trénink po delší pauze

Ú s t í n/L. - Ústecký celek nastoupil po desetidenní karanténě do tréninkového procesu. Bohužel si... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv