K l a d n o - Už ve 3. minutě vedli ústečtí hokejisté na kladenském ledě 1:0. Domácí poté stav otočili, ale v polovině utkání byl stav vyrovnaný 2:2. Zápas definitivně zlomilo necelých 9 minut ve třetí třetině, kdy domácí čtyřmi brankami rozhodli zápas.
pá 25. 9. 2009
Rytíři Kladno
7:2 2:1, 1:1, 4:0

Branky a nahrávky: 15. Megela (Butor), 17. Dittrich (Novák, Butor), 32. Megela (Rittig), 45. Machač (Pfejfer), 49. Gutwald (Machač, Megela), 49. Vodička (Vogel, Papírník), 53. Tomáš (Dittrich) - 3. Migliavacca (Hejl), 26. Harkabus (Hanzl). Vyloučení: 4:5. Využití: 2:1. Diváci: 50. Střely na branku: 45:22. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 7:2.

Rytíři Kladno: Ilašenko - Steigauf, Vodák, Kolařík, Rittig, Gutwald, David, Pfejfer, Tomáš - Machač, Obr, Dittrich, Vogel, Kalla, Redlich, Butor, Novák, Véber, Megela, Papírník, Vodička.

Ústecký Slovan s.r.o.: Formánek - Hejl, Bulva, Smetana, Burkovec, Andres, Holeček, Novotný, Jeništa - Bacovský, Kuchynka, Hanzl, Keltner, Migliavicca, Šetka, Tuček, Faigl, Harkabus, Janča, Skokan, Vegner.