CHA Liga: HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem 1:3 | ELJ: IHC Králové Písek - HC Slovan Ústí nad Labem 13. 12. 2019 od 20:00 hod.
Starší dorost vyhrál v Sokolově po nájezdech
14.11.2015 | Barbora Wolfová

Sokolov - V osmém kole ligy staršího dorostu Sokolov hostil ústecký tým, který až do 36. minuty prohrával 2:0. Ústečtí vystřídali po druhém inkasovaném gólu brankáře a dokázali vyrovnat. Po 60 minutách byl stav vyrovnaný 2:2, a tak o vítězi rozhodly samostatné nájezdy. V těch byli šťastnější hosté, a tak si Slovan připisuje 2 body do tabulky.

Zimní stadion Sokolov
8. kolo
neděle 11. 10. 2015, 17:00 h
2:3sn
(2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)

Branky a nahrávky: 7. Šetek (Salnikov), 15. Šetek (Zeman, Salnikov) - 36. Vico (Pulda), 56. Dörner (Vico) Vyloučení: 5:5. Bez využití. Diváci: 32. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 2:3.

Karlovy Vary B: Fuksa - Kellner, Koco,Štaif, Kala, Kunc, J. Petrov, Zeman, Šetek, Chval, Hoang, D. Petrov, Salnikov.

Ústí nad Labem: Rychtář (15. Dobiáš) - Brňák, Vytejček, Vico, Moucha, Opočenský, Tomáš, Veselý, Dörner, Hruška, Pulda, Kundrát, Kordule.