OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde
Starší dorost vedl v Havlíčkově Brodě, na body přesto nedosáhl
05.03.2015 | Jan Prošek
Autor fotografie: Michaela Odložilová

Starší dorostenci Slovanu cestovali k dalšímu zápasu do Havlíčkova Brodu. Proti Rebelům se Ústí dostalo v průběhu druhé třetiny po brankách Drhy (na snímku) a Amirova do vedení 2:1. Domácí se dvěma góly v rozmezí jedné minuty dokázali vrátit do jednobrankového náskoku. Slovan nakonec padl 2:4.

o postup 18.
neděle 8. 3. 2015
4:2
(1:0, 3:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 5. Michálek (Veverka), 30. Kraučuk (Suchý, Lacina), 31. Abbrent (Kopic, Veverka), 37. Králíček – 22. Drha (Amirov), 29. Brňák (Vico). Rozhodčí: Antonín - Czubay, Lainka. Vyloučení: 4:4, navíc Loukota (UNL) 5+OK NAP . Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 30. Střely na branku: 31:16. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2.

Havlíčkův Brod: Kekula (Hanák) – Suchý, Kopic, Lacina, Hrabaň, Bancíř – Beran, Kraučuk, Michálek, Abbrent, Veverka, Hendrych, Cejpek, Němec, Králíček

Ústí nad Labem: Rychtář (od 41. Dobiáš) – Michajličenko, Loukota, Vytejček, Drha, Moucha, Amirov, Ozom, Zdvořáček, Brňák, Vico, Tomáš, Spálenka