Chance Liga: HC Stadion Vrchlabí - HC Slovan Ústí nad Labem 25. 11. 2020 od 17:00 hod.
Starší dorost v TESLA ARENĚ neuspěl
31.10.2009 | Miroslav Janíček

P r a h a - Den po těsné výhře nad Slavií zajížděl nemocí zdecimovaný tým Ústeckých Lvů na led Tesla arény k zápasu proti Spartě. Proti kompletnímu týmu celku z Holešovic se ústečtí hráči drželi až do 43. minuty. Na dvě branky Sparty v závěrečné třetině už ale odpovědět nedokázali, a tak odjížděli z Prahy s prázdnou.

Tesla Arena
18. kolo
sobota 31. 10. 2009
3:1
(0:0, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 23. Soumelidis (Doležal, Hampl), 43. Eis (Sobotka), 52. Doležal (Dvořáček, Brzobohatý) - 33. Krupička (Smetana, Migliavacca). Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. Diváci: 44. Střely na branku: 35:17. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.

Sparta: Sedláček - Sobotka, Skřivánek, Kolář, Müller, Koževnikov, Bodnár, Dvořák, Vítek - Přibyl, Doležal, Hudec, Matějček, Rybalkin, Soumelidis, Brzobohatý, Rubeš, Eis, Dvořáček, Teubner, Hampl.

Ústí nad Labem: Bursa - Hejl, Smetana, Burkovec, Andres, Novotný, Procházka, Jeništa - Krupička, Kuchynka, Keltner, Migliavacca, Tuček, Faigl, Racek, Harkabus, Vegner.