Starší dorost se přiblížil baráži, porazil Hvězdu Praha
17.02.2013 | Jan Prošek

Starší dorost se přiblížil baráži, porazil Hvězdu Praha

Ú s t í n/L. - Obrovsky důležitý zápas odehrál starší dorost. Na domácí půdě hostil svého největšího soupeře v boji o první místo, které znamená postup do baráže - Hvězdu Praha. Lvíčata předvedla velmi dobrý výkon a vyhrála 6:1. Zápas vyšel nejlépe Koptovi, který si připsal branku a dvě asistence. Ústí nad svým sokem vede o čtyři body.

31. kolo
neděle 17. 2. 2013
6:1
(3:0, 3:0, 0:1)
 

Branky a nahrávky: 8. Procházka (Chovanec, Macek), 16. Procházka (Chovanec), 20. Klement, 23. Janák (Málek, Kopta), 30. Kopta, 34. Málek (Kopta) - 57. Vostřák (Kocánek, Janoušek). Vyloučení: 10:9, navíc Burkovec (UNL) 25 min. HRUB, Vostřák (HVP) 10 min. ZHK, Sentenský (HVP) 25 min. (NVT). Využití: 3:0. Diváci: 274. Průběh utkání: 6:0, 6:1.

Ústí nad Labem: Burkovec, od 59. Landt - Šimanovský, Trončinský, Klement, Hucek, Melichar, Hübsch, Řídel, Procházka, Chovanec, Vondráček, Kopta, Navarra, Macek, Kment, Koval, Šváb, Kašek, Gruber, Málek, Janák

Hvězda Praha: Havel, od 24. Hamalčík - Kocánek, Hradil, Sentenský, Auzemenko, Muzika, Vrchota, Janoušek, Vostřák, Horevaj, Bartoš, Cvikl, Křížek, Strmiska, Klečka, Erbrt, Hampl, Doležal

Komentář

Šlágr kola se odehrál na ledě Zlatopramen Areny. Lvíčata do zápasu vstoupila lépe, Procházka v osmé minutě otevřel v přesilové hře gólové menu zápasu. Čas se posunul o osm minut. Opět v početní výhodě skóroval Procházka. V poslední minutě upravil na 3:0 Klement. Za tohoto stavu třetina skončila.

Cesta za výhrou pokračovala i ve druhé části. Janák zakončil přesně a Ústí vedlo 4:0. Krátce před polovinou utkání se do listiny střelců zapsal Kopta. Ve 34. minutě Málkova rána vyhnala gólmana Havla z branky. Na jeho místo šel Hamalčík. Ten si vedl lépe. Zastavil ofenzivní smršť Lvíčat. Po dvou třetinách 6:0.

Poslední třetina se dohrávala, přesto byl k vidění bojovný hokej, který přinesl mnoho trestů. Ústecký gólman Burkovec nakonec branku inkasoval z hole Vostřáka. Pár sekund poté se domácí brankář popral se Sentenským a oba dva aktéři dostali 25 trestných minut a hostující hráč ještě dvě minuty za hrubost. Ústí tento veledůležitý zápas zvládlo a vyhrálo 6:1.

 Ohlasy trenérů

Miroslav Mach (HC Slovan Ústí nad Labem): Jsem moc rád, že to kluci zvládli. Byl to velmi důležitý zápas, který hodně napověděl, jak se bude boj o první místo vyvíjet.
 
Aktuálně na webu

O budoucnosti klubu rozhodla vyšší moc, mrzí kouče Slovanu

Ústecký hokej zasáhla v pondělí v podvečer nemilá zpráva. Z jednání o navýšení rozpočtu odstoupil... Celý článek

Vyjádření výkonného výboru HC Slovan Ústí nad Labem spolek

Výkonný výbor mládeže HC Slovan Ústí nad Labem spolek prohlašuje, že se jako většinový vlastník... Celý článek

Poděkování J.Alinče

Chtěl bych poděkovat všem, kteří se podíleli na sbírce transparentního účtu a dražbě dresů. Zároveň... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv