OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde
Starší dorost přehrál Benátky s nulou
25.09.2011 | Miroslav Janíček

Ú s t í n/L. - Ke druhému zápasu ligy staršího dorostu přijel na led Ústeckých Lvů tým Benátek nad Jizerou. Po oboustranně opatrné první třetině, kdy dominovali hlavně brankáři, přinesla prostřední část hry jednu branku v síti hostů a plno osobních soubojů. Na začátku třetí třetiny vstřelili domácí důležitou druhou branku, soupeř znervózněl a místo hokeje se začal věnovat spíše diskuzím s rozhodčími. Třetí branka přinesla klid na domácí hole a zápas se dohrál už zcela v režii domácích hokejistů. Výborný výkon podal brankář Novák a připsal si první shutout v sezóně.

2. kolo
neděle 25. 9. 2011, 15:00 h
5:0
(0:0, 1:0, 4:0)

Branky a nahrávky: 26. Jindřich (Musil), 42. Strnad (Řídel), 53. Chovanec (Krejča, Trončinský), 56. Málek (Trončinský, Strnad), 58. Jindřich (Musil). Rozhodčí: Knapík - Mašek, Hynčica. Vyloučení: 4:8, navíc Stehlík, Váňa a Říha (všichni BNJ) všichni 10 min. NESP. Využití: 2:0. Diváci: 137. Průběh utkání: 5:0.

Ústí nad Labem: Novák - Křepelka, Šimanovský, Málek, Zdvořáček, Trončinský, Dušek - Bačák, Musil, Jindřich, Řídel, Strnad, Janák, Vrba, Vondráček, Straka, Chovanec, Krejča

Benátky n. J.: Ašenbrenner - Stehlík, Hloška, Bukolský, Vasilev, Jiroušek, Budač, Eftimov, Klindera, Nikolov, Říha, Váňa, Novotný, Petrák, Špičan, Šafra, Podzimek, Fedurčo