T ř e m o š n á - Domácí hráči, povzbuzeni výhrou v Mostě, vstoupili do utkání jako uragán. Než se ústečtí hokejisté na ledě rozkoukali, prohrávali po 84 vteřinách 0:2. V polovině první třetiny byl stav 3:2 pro domácí a hokejisté Slovanu hráli dvouminutovou přesilovku v pěti proti třem. Jenže ji nepromněnili a soupeř vzápětí zvýšil na 4:2. Před koncem první třetiny stačili Ústečtí ještě jednou snížit, ale to bylo z jejich strany vše. Domácí přidali postupně další čtyři branky a starší dorostenci Ústeckých Lvů završili černý víkend pořádným výpraskem.
ne 16. 10. 2011
HC Meteor Třemošná
8:3 4:3, 2:0, 2:0

Branky a nahrávky: 1. Bakule (Zdrha), 2. Čadek (Potůček, Sedláček), 7. Krch, 17. Krch (Růžička), 23. Vlček (Zdrha), 26. Langer (Vlček), 42. Zdrha (Bakule), 44. Langer (Slavík, Krch) - 3. Bačák (Musil), 12. Strnad (Řídel), 19. Strnad (Zdvořáček). Rozhodčí: Mandrysz - Rubáš, Tvrdík. Vyloučení: 9:5. Využití: 1:1. Diváci: 36. Střely na branku: 32:32. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 8:3.

HC Meteor Třemošná: Maruš - Růžička, Vlček, Valeček, Fojt, Šmíd, Krch, Javornický, Hošek, Bakule, Langer, Zdrha, Potůček, Sedláček, Slavík, Liprt, Čadek

Ústecký Slovan s.r.o.: Burkovec (21. Novák) - Křepelka, Straka, Trončinský, Zdvořáček, Babušík, Procházka - Bačák, Musil, Jindřich - Janák, Strnad, Řídel - Vrba, Vondráček, Krejča