Příchody: Aktuální soupiska Slovanu
Starší dorost deklasoval Litoměřice
20.11.2011 | Miroslav Janíček

Starší dorost deklasoval Litoměřice

Ústí nad Labem - Až příliš krutou prohru uštědřili starší dorostenci Ústeckých Lvů svému soupeři z Litoměřic. Dvě třetiny to byl víc než vyrovnaný zápas, ale branky stříleli prakticky jen domácí. Ve třetí třetině hosté odpadli a odvezli si desítku.

15. kolo
neděle 20. 11. 2011, 15:00 h
10:2
(3:1, 4:0, 3:1)
 

Branky a nahrávky: 2. Řídel (Musil, Málek), 16. Řídel (Musil), 19. Strnad (Janák), 24. Janák (Strnad), 25. Bačák (Řídel), 32. Musil (Zdvořáček, Bačák), 35. Vrba (Jindřich), 48. Chovanec (Jindřich), 52. Bačák (Musil, Řídel), 57. Zdvořáček (Bačák) - 4. Smejkal (Ransdorf), 45. Šikner (Smejkal). Rozhodčí: Orlický - Střelka, Toman. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 137. Střely na branku: 29:27. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 7:1, 7:2, 10:2.

Ústí nad Labem: Novák - Křepelka, Šimanovský, Málek, Zdvořáček, Straka, Trončinský, Babušík - Janák, Strnad, Hajn - Bačák, Musil, Řídel - Vrba, Jindřich, Chovanec - Vondráček, Krejča

Litoměřice: Března (25. Lukeš) - Šikner, Neruda, Vacek, Neumann, Stankevich, Kolíček, Chmel, Janda, Šindelář, Ransdorf, Vilček, Smejkal, Popek, Zajan, Kauschitz, Hovorka

Komentář

Do zápasu vstoupila obě mužstva aktivně. Domácí se ujali vedení už ve 2. minutě brankou Řídela, hosté brzy nato v přesilovce vyrovnali, když se trefil Smejkal. Ti byli i nadále aktivnější a velmi zaměstnávali domácího brankáře. Jenže branky vstřelili domácí Řídel a Strnad, přestože je v první třetině hosté přestříleli v poměru 11:7.

Před druhou třetinou nabádali domácí trenéři hráče k větší aktivitě a lepšímu pohybu. Výsledek se dostavil a ústečtí hokejisté si s chutí zastříleli. Postupně skórovali Janák, Bačák, Musil a Vrba. Brankář Novák si ve druhé třetině připsal 11 úspěšných zákroků.

Závěrečná třetina byla už jen o výši skóre. Soupeř sice ve 45. minutě snížil Šiknerem na 2:7, ale domácí brankostroj dál pokračoval. Nejprve Chovanec zvýšil na 8:2 a poté Bačák po souhře celého útoku dorážkou z brankoviště na 9:2. Zaslouženou desítku, po průniku útočným pásmem a střelou pod víko, načepoval kapitán Zdvořáček.

 
Aktuálně na webu

Kniha o historii Slovanu

Ú s t í n/L. - Počtěte si na letních prázdninách o historii Slovanu. Knihu si můžete stáhnout v... Celý článek

Soutěžte s námi o permici

Ú s t í n/L. - Soutěžte s námi na facebookových stránkách o permanentní vstupenku na nadcházející... Celý článek

Mládežnické kategorie v sezóně 2020/2021

Ú s t í n/L. - V této sezóně se připravují pro mládežníky čtyři turnaje v podobě memoriálů... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv