Ústí nad Labem - Až příliš krutou prohru uštědřili starší dorostenci Ústeckých Lvů svému soupeři z Litoměřic. Dvě třetiny to byl víc než vyrovnaný zápas, ale branky stříleli prakticky jen domácí. Ve třetí třetině hosté odpadli a odvezli si desítku.
ne 20. 11. 2011
HC Stadion Litoměřice
10:2 3:1, 4:0, 3:1

Branky a nahrávky: 2. Řídel (Musil, Málek), 16. Řídel (Musil), 19. Strnad (Janák), 24. Janák (Strnad), 25. Bačák (Řídel), 32. Musil (Zdvořáček, Bačák), 35. Vrba (Jindřich), 48. Chovanec (Jindřich), 52. Bačák (Musil, Řídel), 57. Zdvořáček (Bačák) - 4. Smejkal (Ransdorf), 45. Šikner (Smejkal). Rozhodčí: Orlický - Střelka, Toman. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 137. Střely na branku: 29:27. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 7:1, 7:2, 10:2.

Ústecký Slovan s.r.o.: Novák - Křepelka, Šimanovský, Málek, Zdvořáček, Straka, Trončinský, Babušík - Janák, Strnad, Hajn - Bačák, Musil, Řídel - Vrba, Jindřich, Chovanec - Vondráček, Krejča

HC Stadion Litoměřice: Března (25. Lukeš) - Šikner, Neruda, Vacek, Neumann, Stankevich, Kolíček, Chmel, Janda, Šindelář, Ransdorf, Vilček, Smejkal, Popek, Zajan, Kauschitz, Hovorka