Chance Liga: AZ RESIDOMO Havířov - HC Slovan Ústí nad Labem 6:3
Slovan vyhrál v Děčíně 13:3
07.10.2018 | Filip Vlček

Po vysoké páteční výhře nad Louny 21:1 odjížděla juniorka do Děčína. Utkání bylo poměrně vyrovnané až do konce druhé třetiny. Třetí třetinu Slovan rozpoutal uragán ve které nasázel sedm branek a celkově zvítězil 13:3.

ZS Děčín
7. kolo
neděle 7. 10. 2018, 13:30 h
3:13
(1:4, 1:2, 1:7)

Branky a nahrávky: 9. J. Čermák (Kurhalt), 23. Horák (Magasanik, Arnold), 41. Kudrhalt (Černohorský, Arnold) - 13. Costa (Šindelář), 17. Costa (T. Čermák), 19. Costa (T. Čermák), 20. Šindelář (Mareš, T. Čermák), 27. Janoušek (Gottfried, Harkabus), 31. Janoušek (Harkabus, Gottfried), 41. T. Čermák (Mareš), 43. Harkabus (Šindelář), 47. J. Tůma (T. Čermák), 51. Gottfried (J. Tůma, Polata), 52. Janoušek (T. Čermák, Tot), 52. Tot (T. Čermák, Janoušek), 54. Costa (Šindelář). Vyloučení: 8:4, navíc Kouřil (DEC) 10 min (VRAZ). Využití: 1:4. V oslabení: 0:1. Diváci: 77. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:7, 3:7, 3:13.

Děčín: Mazourek - Sitár, Kadlec, Tenkrát, Černohorský, Magasanik - J. Čermák, Hampl, Kudrhalt, Lehký, Petrlík, Kouřil, Horák, Dvořák, Ineman, Simon, Arnold.

Ústí nad Labem: Brňák - Štěpánek, V. Tůma, Šešina, Stuchlý "A", Mareš "C", Polata - Tot, Šindelář, T. Čermák, Harkabus, Gašpar, Costa, Janoušek, J. Tůma, Gottfried "C".