Přerov - Ani druhé utkání po vynucené pauze Slovanu nevyšlo. Úvod utkání patřil jednoznačně Přerovu, který odskočil brzy o dvě branky. Později už se do utkání dostalo i Ústí, které postupně soupeře přestřílelo. Ani jedna ze střel se ale neujala a Slovan se už tak střelecky trápí přes sto čtyřicet minut. Z posledních dvou utkání má navíc skóre 0:10.
so 28. 11. 2020, ZS Přerov
HC ZUBR Přerov
4:0 2:0, 1:0, 1:0

Branky a nahrávky: 1. Kubeš (T. Doležal, Dostálek), 5. Ryšavý (Matěj Svoboda, Hrabal), 33. Matěj Svoboda (Kučeřík), 57. Ryšavý (F. Dvořák, Matěj Svoboda). Rozhodčí: Fiala, Cabák – Bartek, Kučera. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 0. Střely na branku: 27:29. Průběh utkání: 4:0.

HC ZUBR Přerov: Kacetl – Hrabal, Kubeš, Zbořil, Krisl, Kučeřík, Dluhoš, Dřímal – T. Doležal, Indrák, Dostálek – Svoboda, Hejcman, Číp – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Ryšavý – Dobša, Süss, Šoustal

Ústecký Slovan s.r.o.: Schwarz – Š. Havránek, J. Drtina, Vala, Vl. Brož, M. Voženílek, Klikorka, Vacík – Protasenja, Pšenička, Trávníček – Houška, Vrdlovec, Tůma – Tlačil, Furch, Severa – Grim, P. Svoboda, Matějček

V úplném úvodu zápasu Zubři věnovali soupeři ledovou sprchu. Už po třiceti sekundách otevíral skóre Jakub Kubeš, který se dostal po přechodu do útoku k dorážce z levého kruhu a mířil přesně. Záhy na světelné tabuli svítilo skóre 2:0. V páté minutě pálil po vyhraném buly Hrabal a jeho střelu protečoval Matěj Svoboda až na hranici brankoviště, kde si úspěšně počínal Martin Ryšavý. Domácí mohli svůj náskok vícekrát navýšit, do hry se ale později dostal i Slovan, který bezprostředně zahrozil Tůmou - 2:0

Ústí nad Labem od prvních minut druhé třetiny pokračovalo ve zlepšené hře. V brejku sice zahrozil domácí Matěj Svoboda, přesto však hosté na Zubry pořádně tlačili. Množství velkých šancí včetně Klikorkovy tyče skóre nezměnily, ve druhém samostatném úniku už se naopak prosadil po skvělé přihrávce Kučeříka Matěj Svoboda. Ústecké tak neefektivita a brejky poslaly z tlaku zpátky do kolen - 3:0

Severočeši se snažili navázat na dobré tempo z druhé třetiny, když ve 45. minutě Kacetlovu masku nastřelil z dobré pozice Tlačil. To však byl poslední výraznější projev ústecké ofenzívy. Domácí hráči v závěru se špetkou štěstí využili přesilovou hru a z hole Martina Ryšavého, jenž zapsal druhý zásah, zpečetili své vítězství v poměru 4:0. Ondřej Kacetl zlikvidoval všech 29 pokusů Slovanu a zapsal druhou nulu v sezoně - 4:0

Vladimír Kočara (HC ZUBR Přerov): Z naší strany to mělo k ideálu strašně moc daleko. Výsledek je jednoznačný, ale jde jednoznačně za Kácou v bráně. Předvedl nadstandardní výkon. Jsme rádi za výhru, ovšem do dalších zápasů se musíme zlepšit ve spoustě věcí.

Miroslav Mach (HC Slovan Ústí nad Labem): Zápas se mi hodnotí těžko. Dostávali jsme se do šancí, ale naše produktivita je strašná. Za dvě utkání nejsme schopní dát gól, přitom máme padesát možností. Chybí nám důraz. Náš výkon byl katastrofální. Za každou chybu, co jsme udělali, nás soupeř potrestal. Bez gólu se vyhrát nedá.