Chance Liga: HC Frýdek-Místek - HC Slovan Ústí nad Labem 26.9.2020 od 17:00 hod.
Slovan na výhru nedosáhl ani ve třetím přípravném zápase
06.08.2020 | Jan Koudelka
Autor fotografie: Sporty Ústí

Most - Slovanu po dvou prohrách 1:3 nevyšlo podle představ ani třetí přípravné utkání, na mosteckém ledě prohrálo Ústí 1:5. V zápase hraném kvůli nařízení domácího celku bez diváků, se dokázal za žlutomodré prosadit pouze kapitán Slovanu v tomto utkání, Jiří Drtina. Další utkání sehraje Ústí v úterý 18. srpna doma proti Kadani.

ZS Most
přát.
čtvrtek 6. 8. 2020, 18:00 h
5:1
(2:0, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 9. Procházka (Šimeček), 18. Kýhos (Mical, Šesták), 29. Drašar, 51. Šimeček (Řehoř, Procházka), 52. Mical (Mála) - 21. Drtina (Eret). Rozhodčí: Petružálek – Majerčin, Vozár. Vyloučení: 4:2. Diváci: Hráno bez diváků. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1.

Most: Hosnedl – Bártek, Fučík, Šefl, Urbánek, Šesták, Havlůj (C) – Drašar, Barklík, Řehoř, Nedrda (A), Kuběna, Čmolík, Mical, Böhm, Kýhos, Procházka, Mála, Šimeček

Ústí nad Labem: Kmoch - Drtina, Havránek, Vala, Pika, Zich, Mareš - Eret, Matějček, Severa, Houška, Furch, Tlačil, Protasenja, Čermák, Grim, Bláha