Ú s t í n/L. - Žádné úplně pohodové vítězství z ledu posledního Mostu si Ústečtí Lvi nepřipsali. Ba naopak. O výhru v souboji s nejhorším celkem soutěže se museli celkem strachovat. Ještě ve 42 minutě vedli o jediný gól. Probuzení připravil kapitán Klobouček, který zápas gólem na 4:2 definitivně zlomil. Nakonec Lvi zasypali soka v závěru dalšími zásahy a brali výhru 8:2. Navíc Chomutov zaváhal v Hradci Králové a Ústečtí drží před rivalem na druhém místě již sedmibodový náskok.
st 1. 2. 2012, Zimní stadion Most
MOSTEČTÍ LVI
2:8 1:2, 0:1, 1:5

Branky a nahrávky: 3. Tauš (Martinec, Slavíček), 43. Vachovec (Slavíček, Rohan) - 7. Roubík (Ludvík, Treille), 20. Čermák (Růžička, Pajič), 36. Handlovský (Kovář, Pavlík), 49. Klobouček, 50. Daniel Boháč (Třetina, Poživil), 52. Čermák (Gureň, Treille), 53. Rod (Daniel Boháč, Hořava), 53. Hanzl (Kovář). Rozhodčí: Würtherle - Gerát, Ondráček. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:2. Diváci: 326. Střely na branku: 24:47. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:8.

MOSTEČTÍ LVI: Melichar - Safroněnkov, Havelka, Parýzek, Charousek, Martinec, Schusser, J. Hanzl - Ondráček, Heinisch, P. Přeučil - T. Rohan, Vachovec, K. Tvrdek - Tauš, Slavíček, Maxa - Birstinš, Nedrda, Vaněk.

Ústecký Slovan s.r.o.: Orct - Klobouček, J. Zeman, L. Poživil, P. Hořava, F. Pavlík, K. Černý, Dan Růžička, Gureň - Lev, Roubík, Ludvík - Kovář, Třetina, Daniel Boháč - Rod, R. Hanzl, Handlovský - S. Treille, Pajič, M. Čermák.