Kadaň - Ústečtí dorostenci ukončili skupinu O Postup porážkou na ledě Kadaně. Vše podstatné se stalo ve druhé třetině. Domácí se prosadili jako první, pak Slovan otočil průběh zápasu. Jenže v závěru třetiny se dvakrát trefili Trhači, kteří tak berou tři body za výhru 3:2.
ne 17. 3. 2019, ZS Kadaň
SK Trhači Kadaň
3:2 0:0, 3:2, 0:0

Branky a nahrávky: 24. Mojžíš (Strážovský J.), 38. Strážovský J. (Novák), 40. Mojžíš (Černý) - 23. Kušej (Tomšík), 33. Filip (Kincl). Rozhodčí: Hrubý - Kokman, Kanický. Vyloučení: 12:7, navíc Černý (KAD) TS (SEK) Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 69. Střely na branku: 33:36.

SK Trhači Kadaň: Strážovský A. - Strážovský J., Machek, Veverková, Rusín - Šilar, Černý, Jakab, Novotný, Starý, Jenček, Mojžíš, Novák. Trenér: Robert Černý.

Ústecký Slovan s.r.o.: Tuček - Mareš, Filip, Tomšík, Kurel, Bartoň, Chlapec - Hurný, Nedoma, Linet, Bár, Koval, Kincl, Morvay, Hauptvogel, Kušej, Macek. Trenéři: Jan Čaloun, Jaroslav Linet.