CHA Liga: HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem 23.10.2019 od 17:30 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - SKLH Ždár nad Sázavou 7:3
Po dvou prohrách se dorostenci dočkali vysoké výhry
17.09.2019 | Anna Kuželová

Dorostenci se poprvé v sezóně představili na ledě soupeře, a to jim přineslo vytoužené body. V první třetině padlo hned šest branek. Slovan se ujal čtyřgólového vedení, na které dokázala Bílina během devíti vteřin hned dvakrát zareagovat. Ústecké dorostence to nepoložilo, ale naopak nakoplo. Do konce zápasu přidali ještě pět branek. Na vítězství se velkou měrou podílel díky hattricku Pavel Kušej.

3. kolo
neděle 15. 9. 2019, 10:00 h
2:9
(2:4, 0:4, 0:1)

Branky a nahrávky: 17. Beneš (Chlán), 17. Gimmler - 10. Kušej (Macek), 11. Mareček (Prchal), 11. Kušej (Koval), 16. Bartoň, 21. Tomšík (Macek), 29. Nedoma (Průša, Filip), 34. Macek, 36. Kušej (Macek), 60. Nedoma. Rozhodčí: Krebs - Mašek, Beran. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. Diváci: 32.

Draci Bílina: Kohn - Býna, Beneš, Záhorec, Dobek - Klobouček, Vozár, Hušák, Socháň, Gimmler, Chlán

Ústí nad Labem: Tuček - Filip, Tomšík, Kuchler, Vytejček, Bartoň, Chlapec - Hurný, Mareček, Bár, Nedoma, Koval, Prchal, Morvay, Kušej, Macek, Průša