Plzeň - Základní skupiny ELIOD extraligy mladšího dorostu jsou dohrané. Ústí nad Labem jelo v rámci posledního osmnáctého kola do Plzně. Po první třetině platil vyrovnaný stav 1:1. Z kraje druhé třetiny vstřelili domácí druhou branku, rychle na ni dokázal odpovědět ústecký Tomáš Čermák. Pak vsítili domácí další čtyři góly a vedli 6:2. Poslední branku zápasu vstřelil hostující Janda. Ústí nad Labem v posledním zápase skupiny Západ prohrálo a celkově pak obsadilo v tabulce osmé místo.
ne 20. 11. 2016, Home Monitoring Aréna
HC Plzeň 1929
6:3 1:1, 5:1, 0:1

Branky a nahrávky: 3. Mužík (Princl), 23. Soukup (Mužík, Novák), 28. Šiller (Mužík, Princl), 29. Mužík (Kolář, Šiller), 36. Kolář (Rohla, Novák), 38. Kvasnička (Princl, Váchal) – 8. T. Čermák (Dohnal, Magasanik), 24. T. Čermák, 60. Janda. Rozhodčí: Sýkora - Rubáš, Tvrdík. Vyloučení: 3:9, navíc Staněk (PLM) 5+OK [KOL]. Využití: 3:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 80. Střely na branku: 49:22 (14:7, 20:7, 15:8). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 6:2, 6:3.

HC Plzeň 1929: Maličkay – Novák, Hamšík, Pánek, Váchal, Šiller, Rybáček, Staněk, Kovářík – Slanina, Princl, Kvasnička, De Sousa, Kolář, Rohla, Malát, Soukup, Mužík.

Ústecký Slovan s.r.o.: Volke (41. Kmoch) – Skorčík, Tůma, Šešina, Sitár, Janda, Magasanik, Kolbaba – Bláha, T. Čermák, Costa, Gašpar, Šindelář, J. Čermák, Janoušek, Tůma, Dohnal.