Na výhru v poháru Lvi čekají
12.08.2008 | Miroslav Janíček, Karel Filas

Na výhru v poháru Lvi čekají

Ú s t í n/L. - I ve druhém utkání letního Tip sport cupu Lvi padli. V úterý nestačili na vlastním ledě na regionálního prvoligového rivala z Chomutova. Po pěti vstřelených brankách v nedělním přátelském utkání s německým Iserlohnem finského brankáře Jana Lundella ve službách Chomutova překonat nedokázali. Hosté se prosadili nejdřív dvakrát v přesilovce. V závěru druhé třetiny i třetí třetiny pak navýšili náskok na konečných 4:0. Ústecký led si poprvé v zápase osahal Radek Fiala.

TsC3
úterý 12. 8. 2008, 17:30 h
0:4
(0:2, 0:1, 0:1)
 

Branky a nahrávky: 1. Charousek (Bombic), 19. Míka (Skořepa), 39. Skořepa (Bombic), 58. Veverka (Malát). Rozhodčí: Turčan - Sichrovský, Rozlílek. Vyloučení: 7:8. Využití: 2:0. Diváci: 1000. Střely na branku: 22:24. Průběh utkání: 0:4.

Ústí nad Labem: Fiala - Zeman, Pojkar, Němeček, Mizera, Klobouček, Vágner, Špila, Gýna - Čaloun, Šagát, V. Novák - Janků, Pazourek, Kloz - Sklenička, Hanzl, Mikulík - Heřman, Přeučil, Brož

Chomutov: Lundell - Chmelíř, Révay, Lang, Bombic, Všetečka, Pulpán, Trefný, Kloz V. - Gombár, Skořepa, Míka - Hašek, Charousek, Jeslínek - Polanský, Domin, Fábry - Malát, Veverka, Tauš

Komentář

Už v první minutě hráli domácí hokejisté v oslabení a Charousek toho v čase 0:59 dokázal využít - 0:1. Domácí hráli první přesilovku v 7. minutě, ale z výhody nic vytěžit nedokázali. Tempo hry v úvodní třetině nebylo nijak oslnivé, přesto se několik šancí na obou stranách urodilo. Chomutovští hokejisté dokázali na konci třetiny ještě využít i druhou početní výhodu, když přesně mířil Míka. Do kabin tak odcházeli hosté mnohem spokojenější.

Hned v úvodu druhé třetiny dostali domácí možnost hrát téměř 80 vteřin ve dvojnásobné výhodě, ale Lundella téměř neohrozili. V polovině utkání vyrobila domácí obrana obrovskou minelu a Skořepa rozvlnil síť za Fialovými zády potřetí. Branka však nebyla uznána, pro předchozí faul Trefného. Těsně před koncem druhé třetiny se už ale hosté radovat mohli. Domácí totiž nedokázali vyvézt kotouč z pásma, přišli o něj a Skořepa si mohl dát repete.

Ve třetí třetině hosté stupňovali tempo a viditelně unavení hokejisté Slovanu s nimi často nestíhali bruslit. Postupem času už se zdálo, že utkání se jen dohrává, ale v samém závěru zápasu hosté udeřili počtvrté. V tlačenici před domácí brankou se prosadil Veverka.

Fotogalerie

 
Související články
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Slovan včera na hokej.cz

Ú s t í n/L. - Ústecký celek byl včera součástí rubriky s názvem Tohle je váš den. Jako první... Celý článek

Hlasuj o novém maskotovi Slovanu!

Ú s t í n/L. - Dlouho očekávaná možnost vybrat si maskota, je tu! Fanoušci budou mít možnost v... Celý článek

Aleš Furch zhodnotil venkovní trénink po delší pauze

Ú s t í n/L. - Ústecký celek nastoupil po desetidenní karanténě do tréninkového procesu. Bohužel si... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv