Ú s t í n/L. - Dramatický zápas plný branek sehráli mladší dorostenci Ústí a Kladna. Hrálo se ve středu Čech a domácí celek dokázal vyhrát na nájezdy. Po první třetině vedl Slovan 2:0, ve druhé třetině se Kladno dostalo do vedení. Ve třetí třetině viděli diváci dalších sedm branek.
so 16. 9. 2017, ČEZ STADION Kladno
Rytíři Kladno
7:6sn 0:2, 3:0, 3:4 - 0:0

Branky a nahrávky: 24. Funk (Ullrych), 26. Sojka (Kleveta, Funk), 28. Ticháček (Sojka,Šapovaliv), 42. Ton (Funk), 46. Sýkora, 46. Chrenka (Sachr), rozh. náj. Ton – 15. Čermák (Jarábek, Tot), 20. Costa (TS), 42. Vlach (Costa), 50. Tot (Pavlíček, Čermák), 52. Pavlíček (Čermák, Koštoval), 55. Hampl (Krocker). Rozhodčí: Svoboda R. – Charvát, Sedláček. Vyloučení: 5:3, navíc Staněk (KLA) TS (SEK). Využití: 0:1. V oslabení: 2:0. Diváci: 70. Střely na branku: 70:34.

Rytíři Kladno: Gabriška – Staněk, Alscher, Robovský, Funk, Sýkora, Ticháček – Chrenka, Bašta, Kleveta, Kraus, Bulva, Sachr, Šimek, Sojka, Ton, Ullrych, Šapovaliv. Trenér: Jan Krégl, Petr Ton.

Ústecký Slovan s.r.o.: Mazourek – Jarábek, Tomšík, Vlach, Klobouček, Haspra T., Koštoval, Kylíšek – Krocker, Tot, Šrámek, Costa, Gašpar, Čermák, Weis, Pavlíček, Hampl. Trenéři: Vladimír Machulda, Jan Čaloun.