Ú s t í n/L. - Druhé kolo nadstavby přineslo pro Slovan domácí zápas. Do Ústí přijeli hokejisté Třemošné. Na gól se čekalo na úvodní gól. Ve 38. minutě se hned dvakrát prosadili hosté. Ti ve třetí třetině přidali třetí branku a vyhráli 3:0.
ne 10. 12. 2017
HC Meteor Třemošná
0:3 0:0, 0:2, 0:1

Branky a nahrávky: 38. Štaif (Ženíšek, Holý), 38. Antony (Špaček, Ženíšek), 57. Ženíšek (Antony). Rozhodčí: Müller - Zmeškal, Gabriel. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:2. Diváci: 83. Střely na branku: 38:63.

Ústecký Slovan s.r.o.: Mazourek - Němec, Jarábek, Tomšík, Kylíšek, Polata - Krocker, Tot, Koblížek, Doskočil, Kaše, Costa, Gašpar, Čermák, Weis, Pavlíček, Hampl. Trenéři: Jan Čaloun, Vladimír Machulda.

HC Meteor Třemošná: Pícl M. - Špaček, Pícl D., Poch, Šedivý, Pechr, Psota, Štaif - Korčák, Altrichter, Antony, Seidler, Holý, Ebenstreit, Beránek, Ženíšek. Trenéři: Martin Barčák, Adam Sýkora.