Ú s t í n/L. - V gólovou přestřelku se zvrhlo utkání 6. kola ELIOD Extraligy mladšího dorostu mezi Ústím a PZ Kladnem. Slovan se celkem třikrát dostal do vedení, které však nedokázal udržet. Hostující tým nakonec vyhrál 7:6, rozhodující branku vstřelil dvě minuty před koncem.
ne 27. 9. 2015, Zimní stadion Ústí nad Labem
PZ Kladno
6:7 3:2, 1:2, 2:3

Branky a nahrávky: 1. Gottfried (Klepáček, Tůma), 13. Štochl, 14. Čermák (Stuchlý), 27. Čermák (Šiller), 44. Klepáček (Tůma, Gottfried), 57. Štochl (Šindelář, Čermák) - 6. Routa (Neiss, Jelínek), 12. Šimáček (Stůj), 32. Jelínek (Neiss), 39. Stůj (Šimáček, Rendla), 45. Šmatlák (Neiss, Routa), 49. Rendla (Šimáček), 58. Šmatlák (Stůj, Šimáček). Rozhodčí: Knapík - Sládek, Mareš. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. Diváci: 137. Střely na branku: 37:36. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2, 4:4, 5:4, 5:6, 6:6, 6:7.

Ústecký Slovan s.r.o.: Volke - Štochl, Štěpánek, Šiller, Chmela, Stuchlý, Vidlička - Costa, Batryn, Čermák, Šindelář, Herák, Janoušek, Tůma, Gottfried, Klepáček

PZ Kladno: Altrichter - Vokurka, Volráb, Matula, Šmatlák, Pelant, Soukup - Neiss, Šimáček, Stůj, Runza, Ploch, Routa, Turek, Jelínek, Pejchal, Rendla