CHA Liga: HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem 23.10.2019 od 17:30 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - SKLH Ždár nad Sázavou 7:3
Mladší dorost nestačil na Litvínov
18.09.2011 | Miroslav Janíček

L i t v í n o v - Ani ve svém třetím vystoupení v novém ročníku Eliod extraligy mladšího dorostu nenašli mladí hokejisté Ústeckých Lvů recept na svého soupeře. V derby v Litvínově sice na konci první třetiny snížili vedení domácích na 3:1, poté se už ale prosazovali pouze chemici. Kosmetická úprava skóre v poslední vteřině zápasu už nic neřešila.

3. kolo
neděle 18. 9. 2011, 13:00 h
7:2
(3:1, 3:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 5. Jonák (Dunko), 8. Stříbrný (Dyrynk), 13. Kučera T. (Stříbrný), 26. Dvořák, 35. Dvořák (Jícha, Šíp), 37. Stříbrný (Pospíšil), 41. Vostárek (Stříbrný, Pospíšil) - 17. Navarra (Guman, Patyk), 60. Lander. Rozhodčí: Rout - Pořádek, Střelka. Vyloučení: 3:3. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 100. Střely na branku: 46:19. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 7:1, 7:2.

Litvínov: Slíba - Kučera M., Najman, Poljanský, Dunko, Jonák, Bárdoš, Dvořák, Vostárek, Šíp, Sklenička, Dyrynk, Pospíšil, Jícha, Stříbrný, Moravec, Březák, Kučera T., Brzek

Ústí nad Labem: Chmel (41. Zvědělík) - Klement, Hucek, Balcar, Melichar, Hübsch, Komár - Šváb, Lander, Kopta - Guman, Patyk, Navarra - Amirov, Kašek, Koval - Macek, Tůma